Automotive Klimatizace Chladivo Chladicí prostředek Non-toxické Vysoké Čistoty Chladivo R134A Pro Chladivo Klimatizace

Nové

215.13 Kč

Automotive Klimatizace Chladivo Chladicí prostředek Non-toxické Vysoké Čistoty Chladivo R134A Pro Chladivo Klimatizace

Body:

1、Dobrý Chladicí Účinek: R134a chladiva pro automobilové klimatizační zařízení má čistotu vyšší než 99,9%. Chladící rychlost je rychlý a efekt je pozoruhodný.

2、Perfektní Výkon: výkon Produkt je stabilní, bezproblémové, uzavřené, žádný únik.

3、Eco-friendly Použití: chladiva chrání chladicí systém před korozí bez poškození ozonové vrstvy životního prostředí.

4、Širokou Použitelnost: Vhodný pro většinu typů chladicích systémů na trhu.

5、Bezpečné Použití: Bezpečné, netoxické a nekorozivní chladivo je bezpečný a chladiva.

Specifikace:

Obsah: CF3CH2F

Čistota: 99% nebo více

Obsah vody: 0.005% nebo méně

Obsah kyseliny: 0.0001% nebo méně

Net obsah: cca 200 ml

Doba použitelnosti: 3 roky

Plnící Metoda:

① Doplnění metoda: přidat chladiva z nízkotlaké straně, budete muset nastartovat motor, zapnout klimatizaci, přidejte chladicí plyn, a aby nádrž chladiva stát vzpřímeně. Tato metoda má pomalé plnění rychlosti a je vhodný pro použití, když chladivo je nedostatečná.

② Plné toho: Po vysávání, klimatizace není zapnutá, a kapalné chladivo je přidán přímo z vysokotlaké straně, který je vhodný pro první vstřikování chladiva do chladícího systému (nádrž chladiva je převrácený).

Plnění Takto:

1. Prázdné sníh:

① Ruční ventil sněhu metr je uzavřen, a červená odpovídá high-tlakové potrubí a modrá odpovídá low-tlakové potrubí; ② Když ruční ventil sněhu metr je otevřel, všechen sníh v automobilové klimatizace je vybitá.

2. Vakuové a detekce úniku:

① Sněhu měřidlo je připojen k vývěvě. Spusťte podtlakové čerpadlo. Po spuštění po dobu 10 minut, v blízkosti ručního ventilu a podtlakové čerpadlo. ② Zkontrolujte, zda systém je netěsný. ③ Přidat chlazení oleje v závislosti na množství ztráty.

3. Náplň produktu:

① Nastartujte motor, zapněte klimatizaci na nejchladnější státu, a ventilátor by měl upravit vysoká rychlost; ② sněhu metr je připojen k produktu tank top pin otvírák na láhve se otáčí směrem dolů, pierce láhev úst, a náprstek je okamžitě otočen vzhůru; ③ kanalizace sněhu, Aby se závod těžký vzduch, zavřete ultra-vysoký tlak manuální ventil a otevřete nízkotlaký ventil ručního řazení; ④ Sněhu láhev stojí vzpřímeně tak, že sníh semena vstup vzduchu-klimatizace systému v plynové státu; ⑤ Blízko nízkého tlaku ručního ventilu a vyjměte výrobek láhev, můžete sledovat krok ② - ⑤Fill další láhev, a nakonec odstranit sníh sledovat, a nahradit všechny čepice a čepice.

Poznámka:

1. Neskladujte v místě, nad 40 ° C a vyvarovat se přímému slunečnímu záření.

2. Vytáhněte nízkotlaké straně hadice přímo z potrubí.

3. Ne třást sklenici energicky.

4. Pokud přípravek náhodně dostane do očí nebo postříkání na kůži, prosím, opláchněte velkým množstvím vody.

5. Nepalte a natlakujte prázdné plechovky v místech s výskytem korozívních plynů. Nepoužívejte znovu prázdné plechovky.

6. Tento produkt je pouze pro profesionální použití.

Balení Seznam:

1 * Chladivo

• Všechny položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána.• Všechny položky budou odeslány Poštou Mail, který obvykle trvá 15-35 dní, aby se dospělo.• Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), také bude mít vliv mnoho faktorů, například na dovolenou, počasí atd, tak to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení. Děkujeme za pochopení v této věci.• Dovozní cla, daně z přidané hodnoty, a jiné poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.Země Doba Dodání(Poštou Letecky)

Platba :

• Přijímáme Alipay, West Union, TT, Bankovní Převod , QIWI Peněženka, WebMoney , Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.• Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky• Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

• Zákazník zpětná vazba je pro nás velmi důležité.• Prosím, nechte 1 minutu a kontaktujte nás PŘED odjezdem špatné zpětné vazby, budeme řešit problém pozitivně a dělat vše, co můžeme, aby jste spokojeni• pokud tam je nějaký problém s vaším nákupem. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Naše ordinační hodiny jsou :- 9:00 až 18:00 (GMT +8) pondělí až pátek - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Čína), omlouváme se za pozdní odpověď během holidaysOur Mise:1. Exportovat vysoce kvalitní zboží z orientu za konkurenční cenu pro vás.2. K práci s našimi zákazníky budovat své podnikání .3. Maximalizovat naše mezinárodní kupující s ziskovosti a konkurenceschopnosti.Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu!

Štítky: chladivo r134a, 12v klimatizace auto, ac plyn r134a, r134 a, chladivo r600a ventil, r134, chladivo r32 náplň, klimatizace deflektor, freon r134, R134a.

Externí Testování Certifikace ce
Hmotnost Položky 0.3kg
Položka Délka 0.0inch
Rok 2020
Značka vvcesidot
Speciální Funkce klimatizace chladivo
Šířka Položky 0.0inch
Položka Výška 0.0inch
Typ Materiálu chladicí plyn
Název Modelu Auto Chladiva

Napsat svou recenzi!

Automotive Klimatizace Chladivo Chladicí prostředek Non-toxické Vysoké Čistoty Chladivo R134A Pro Chladivo Klimatizace

Napsat svou recenzi!

Související produkty