Optický kabel hdmi 4k ultra hd high speed HDR eARC pro HD TV Box, Projektor PS4 vlákno optické 2.1 hdmi kabel 8k 10m

Nové

1 584.13 Kč

Poznámka:

Dolby zvukové efekty nejsou podporovány dočasně a budou podporovány po následné optimalizaci, počkejte na oznámení

Specifikace HDMI 2.1 funkce patří:

★Vyšší rozlišení videa, podpora řady vysokých rozlišeních a rychlejší obnovovací frekvence včetně 8K60Hz a 4K120Hz pro pohlcující prohlížení a hladký, rychle-akce detail.Rozlišení až 10K jsou také podporovány pro komerční AV, a průmyslové a speciální použití. ★Dynamické HDR podporu zajišťuje každý okamžik video, zobrazí se na jeho ideální hodnoty pro hloubku detailu, jas, kontrast a širší barevné gamuty—na scénu po scéně nebo i na rámu-o-rámu základě. ★Ultra High-Speed HDMI Kabel podporuje 48G šířku pásma pro nekomprimovaný HDMI 2.1 funkce podporu.Kabel má také velmi nízké EMI emise a je zpětně kompatibilní s předchozími verzemi HDMI Specifikace a mohou být použity s existujícími zařízeními HDMI. ★eARC zjednodušuje připojení, poskytuje větší snadnost použití a podporuje nejmodernější audio formáty a nejvyšší kvalitu zvuku.To zajišťuje plnou kompatibilitu mezi audio zařízení a nadcházející HDMI 2.1 produkty.

Zvýšená obnovovací frekvence funkce zajistí další úroveň hladký a plynulý pohyb a přechody pro hraní her, filmy a video.Patří mezi ně:

★Variabilní Obnovovací Frekvence (VRR) snižuje nebo eliminuje zpoždění, koktat, a rám trhání pro více tekutiny a lepší detailní hratelnost. ★Rychlé Přepnutí Média (QMS) pro filmy a video eliminuje zpoždění, které může mít za následek prázdné obrazovky, než se zobrazí obsah. ★Rychlé Rám Dopravy (QFT) snižuje latence pro hladší ne-lag hry a real-time interaktivní virtuální reality. ★Auto Režim Nízké odezvy (ALLM) umožňuje ideální latence nastavení automaticky nastavit, což umožňuje hladký, lag-free a bez přerušení sledování a interaktivity.

Strojírenství:

Vhodné pro velké venkovní obrazovky, monitorovací systémy, domácí kina, optické vlákno snížení kvality obrazu převodovka, stabilní a anti-rušení, odnímatelný konektor, snadno projít skrz zdi, mezery,

Štítky: kabel hdmi 10m 30, hdmi 21 earc kabel, tos optický kabel, dp hdmi 8k, mini projektor, vlákno hdmi, kabel hdmi optický, 4k tv, displayport spínač, audio split.

Funkce 11 optický kabel hdmi 4k
Balení Papírová Krabice
Pohlaví Samec-Samec
Funkce 9 hdmi 8k
Délka 10m,15m,20m,30m,50m
Aplikace TV Box
Funkce 4 Kabel hdmi 2.1
Typ Optické Vlákno Kabely
Funkce 3 hdmi kabel 2.1
Vnější Průměr 4.8mm
Stínění Kombinace
Balíček Ano
Konektor B HDMI
Funkce 10 HDMI 4K
Funkce 7 hdmi kabel 10m
Přenosová Rychlost 48Gbps
Číslo Modelu Optické Vlákno Kabel HDMI
Certifikace NIC
Funkce 12 vlákno optický hdmi 2.1
Svazek Svazek 1
Funkce 5 HDMI konektor
Funkce 2 HDMI 2.1 Kabel
Funkce 1 Kabel HDMI 4k
Funkce 6 kabel hdmi 4k ultra hd
Značka Famende
Původ KN(Původu)
Funkce HDMI2.0-kompatibilní
Konektor HDMI
Usnesení [email protected],[email protected] hz
Funkce 8 hdmi kabel 8k

Napsat svou recenzi!

Optický kabel hdmi 4k ultra hd high speed HDR eARC pro HD TV Box, Projektor PS4 vlákno optické 2.1 hdmi kabel 8k 10m

Napsat svou recenzi!

Související produkty