Román Geometrické Jednoduchou Mapu Světa Vinyl Zeď Nálepka Stylový Art Obtisky Dekor Obývací Pokoj Školky Vyměnitelné nástěnné Malby YT747

Nové

169.93 Kč

Materiál :

Přátelské prostředí vinyl

Tento Obtisky Jsou Skvělé Pro Zdobení Interiéru A Exteriéru, Povrchy A Může Být Aplikován Na Jakýkoliv Hladký Nebo Semi-Hladké Povrchy-Zrcátka, Skla, Dveře, Nábytek, Auta, Kovu, Plastu A Stěny.

Samolepící die-cut vinyl samolepka ,jeho ne pozadí bude vaše zdi vypadají jako malované. O Velikost : 71 cm x 42 cm 94 cm x 56 cm 141 cm x 84 cm 188 cm x 112 cm O Barvě : Barvy By mohly Být Mírně Odlišné v Závislosti Na Nastavení Monitoru. vlastní barva je k dispozici ,pls zanechte vzkaz na vaši objednávku, nebo "kontaktujte nás" na vlastní barvu,jinak budeme loď výchozí nebo černá barva Poznámka: je rozdíl mezi zobrazení obrazu a barev z barevnice. Prosím, odkazovat na barvu karty pro výběr barev.

Štítky: bílá nástěnná nálepka geometrický vzor, nástěnná nálepka geometrické flamingo, samolepka na zeď tribal geometric, zdi hole geometrické, nástěnná nálepka geometrický design, dlážděná nálepka geometrické, nálepka na zeď žralok geometrické, nástěnná nálepka geometrické panther, nástěnná nálepka geometrický svět, nástěnná nálepka geometrické etsy.

Téma vzor
Číslo Modelu YT747
Scénáře ZEĎ
Specifikace Single-piece Package
vzor Nálepka Na Zeď Letadlo
Klasifikace Na Zdi
Značka Melissalove
Materiál Vinyl
Styl Moderní

Napsat svou recenzi!

Román Geometrické Jednoduchou Mapu Světa Vinyl Zeď Nálepka Stylový Art Obtisky Dekor Obývací Pokoj Školky Vyměnitelné nástěnné Malby YT747

Napsat svou recenzi!

Související produkty