Hot Roztomilé Zářící Ježek Míč dětský Interaktivní Puzzle Hračky pro kluky Tie Bear Bezpečný Soft Zdraví Puzzle Hra Dárek k Narozeninám

Nové

78.67 Kč

1.Budeme se snažit v našich silách, aby loď zboží v 48ours po placené a budeme i nadále sledovat logistické informace pro každého. Pokud se problém vyskytuje poprvé řešit.

2.Jsme zákaznický servis 24 hodin on-line.

Model výrobku: LS-00054

Název produktu: motýlek medvěd Vysoký cca 12cm.

Popis produktu: Někdy dopravní tlak vzduchu bude méně a méně plynu, můžete použít injekční stříkačku k nafouknutí kvazi-ocasní část, bude mu automaticky sloučit. Velmi krásné oslnění může být blýskl s jedinou kapku, a blesk se automaticky vrátí do původního stavu pro chvíli. Míč má malé pružné lano, a konec lana se kruh, který může být umístěn na dítě je malé zápěstí (nebo prst), nebo je vhodné držet v ruce, a nutí míč ven, a to nejen velmi rychle. Může odrazit zpět, ale také blikající barevná světla, to je opravdu oslňující! Tento krásný barva je také velmi atraktivní! I malé dítě ležící v náručí své matky bude přitahuje nádherná světla a plovoucí koule.

Vhodné pro děti hrát a rozvíjet inteligenci.

Štítky: super sticky hračka, bear gumové, antistresová medvěd, ježek míč mini, ježek pes míč, sticky hračky, puffer hračky, ježek míč hračka, ježek míč děti, lepkavé tváře hračky.

Varování žádný oheň
Číslo Modelu 2018120409019
Věkové Rozmezí 2-4 Roky
Typ Položky Zářící
Zářící Ve Tmě Puzzle Hračka
Hračky pro Kluky hračky pro holky
Původ KN(Původu)
Funkce Blikající
Materiál Gumové
Sport-Hračky děti hračky
Pohlaví Unisex

Napsat svou recenzi!

Hot Roztomilé Zářící Ježek Míč dětský Interaktivní Puzzle Hračky pro kluky Tie Bear Bezpečný Soft Zdraví Puzzle Hra Dárek k Narozeninám

Napsat svou recenzi!

Související produkty