160W 12A DC-DC Buck Converter CC CV Step-down Napájecí Module3.3V 3V 5V, 9V 12V 15V 24V Napětí 19V proud zobrazení VOLT AMP Metr

Nové

163.96 Kč

start

konec

DC DC Měniče 12A 160W CC CV Buck, Step-down Napájecí Modul 5.3-32V-1,2-32V Napětí proud napájení displej Metr

Popis: Vlastnosti:

12A step-down napájecí modul (konstantní napětí, konstantní proud, LCD displej s crystal shell)

poznámka! ! ! Modul výchozí výstupní napětí a proud je cca 18V / 7A, protože modul je step-down modul, musíte snížit výstupní napětí nižší než vstupní napětí bude fungovat, pokud se zobrazí modul a zjistil, že výstupní napětí nemůže být upravena, otáčení ve směru hodinových Ručiček CV regulátor napětí potenciometru 20 kol nebo více, a pak použít modul pro regulaci napětí; modul pro DC-DC buck modul, nemůže vstoupit do AC, jako například transformátory; Výše uvedené problémy jsme nenesou odpovědnost a náklady na dopravu, děkujeme Pochopení.

Modul výchozí výstup 18V / 7A, nebo tak, direct short-obvod výstupní proud nařízení, bude mít větší jiskru náchylný k nebezpečí, doporučuje se krátký výstup před prvním výstupní napětí dolů až 10V níže, CC proudu potenciometrem proti směru hodinových ručiček Otočit o více než 10 kol do konce, a pak krátký výstup, zapněte CC aktuální nastavení potenciometru ve směru hodinových ručiček, aby pomalu zvýšit aktuální hodnotu, kterou potřebujete.

1. Přednosti produktu:

1.1. Crystal shell, elegantní design, dotykové dotykové dobré kvality;

1.2. Stiskněte tlačítko pro ovládání výstupu ON / OFF, a můžete nastavit zapnutí výchozí nastavení je ZAPNUTO nebo VYPNUTO;

1.3 LCD může zobrazovat vstupní a výstupní napětí, výstupní proud výstupní výkon;

1.4 vstup anti-reverzní ochrana, reverzní nehoří;

1.5. Vysoká účinnost 95% nebo více, vysoký proud, nízké teplo, výstupní napětí 1,2-32V svévolná nařízení, nastavitelný konstantní proud hodnota 0-12A, vhodné pro high-power LED konstantní proud jízdy, nabíjení baterie!

2. Parametry výrobku:

Vstupní napětí: 5.3 v-32V (limit 35V; nejnižší vstupní 4V dosáhnout buck, ale méně než 5.3 V, vstupní napětí a proud měření nepřesné)

Výstupní napětí: 1.2-32V (musí zajistit, že vstupní napětí je vyšší než výstupní napětí, minimální rozdíl napětí mezi oběma je 0,8 V)

Výstupní proud: dlouhodobá stabilní práce v 8A, posílit tepla může dosáhnout 12A

Výstupní výkon: Přirozené chlazení 120W (8A nebo méně), pro zvýšení chladicího 160W

Napětí displej: rozlišení 0,05 V, rozsah 0-32V

Aktuální displej: rozlišení 0,01 A, rozsah 0-12A

Konverzní účinnost: 96%

Pracovní proud: 25mA nebo tak

Soft start: Ano (velmi silný s load module může dojít k selhání spuštění)

Vstupní reverzní ochrana: Ano

Výstup anti-zapínací: Žádná (pokud nabíjíte baterie, první modul k napájení pak baterie, a aby bylo zajištěno, že napětí baterie je nižší než výstupní napětí; pokud jsou podmínky pozitivní výstup v sérii s anti-reflux dioda)

Ochrana proti zkratu: ano

Velikost: L * W * H 82 * 52 * 32 mm

Hmotnost: 80g

3. Popis Funkce:

3.1. Modul IN / OUT, ON / OFF dvě tlačítka: IN / OUT tlačítko pro přepnutí vstupní napětí a výstupní napětí displeje, dlouhý stisk přepne výstupní proud výstupní výkon zobrazení; tlačítko ON / OFF ovládání výstup zapnout nebo VYPNOUT, dlouhý stisk Nastavit sílu-na výchozí výstupní stav je ON nebo OFF příště.

3.2.CC je aktuální nastavení potenciometr, otáčení ve směru hodinových ručiček, může zvýšit nastavený proud, kdy proud dosáhne nastavené aktuální, zadejte konstantní proud státu, CC konstantní proud ukazatel (červená) světla; právo CV je napětí nastavení Potenciometru, otáčení ve směru hodinových ručiček, může zvýšit výstupní napětí. Z indikátor výstupu indikátor stavu, kdy výstupní napětí je on, jinak off.

4. Jak používat:

4.1. Používá se jako obyčejný step-down modul s nadproudovou ochranou schopnost

(1) Nastavte CV konstantní napětí potenciometru tak, že výstupní napětí dosahuje napětí, které chcete.

(2) Zapněte CC potenciometr více než 10 otočí proti směru hodinových ručiček, a změřte výstupní zkratový proud s 10A nebo 20A aktuální metr (připojení dvou test vede přímo k výstupu), a upravit CC konstantní proud ve směru hodinových ručiček výstupní proud dosáhne hodnoty, kterou chcete nastavit přes-aktuální ochranu. (Například, pokud je aktuální hodnota je zobrazena pomocí multimetru je 2 a, maximální proud dosáhne 2A při použití modulu. Když proud dosáhne 2A, červené konstantní proud LED je na, jinak LED nesvítí)

4.2. Použít jako nabíječku baterií

Bez konstantního proudu funkce modulu nemůže být použit pro nabíjení baterie, v důsledku napájení z baterie a nabíječky pokles tlaku je velký, což vede k nabíjecí proud je příliš velký, což způsobuje poškození baterie, takže na začátku baterie použít konstantní Průtok nabíjení, při nabíjení do určité míry automaticky přepne na konstantní napětí nabíjení.

(1) Určení float napětí a nabíjecí proud, pro které budete potřebovat dobíjecí baterie (pokud lithiová baterie je parametr 3.7 V / 2200mAh pak float napětí je 4,2 V a maximální nabíjecí proud je 1C, tj. 2200mA)

(2) Za stavu bez zátěže, multimetr měří výstupní napětí a nastaví konstantní napětí potenciometru tak, aby napětí na výstupu dosáhne float napětí. (Pokud 3.7 V lithium baterie nabitá, nastavit výstupní napětí 4.2 V)

(3) Zapněte CC potenciometr více než 10 otočí proti směru hodinových ručiček, na konci, a poté se měří výstupní zkratový proud s 10A nebo 20A aktuální metr (připojení dvou test vede přímo k výstupu), a upravit CC konstantní proud ve směru hodinových ručiček Tak, aby výstupní proud dosáhne předem stanovené nabíjecí proud hodnotu;

Štítky: přenosný rf power meter, elektronický 12v 160w, zlato buck converter, 300w krok dolů, tip147, 7809 regulátor napětí, amplifi auto, 6f22, dolů krok, dc dolů krok.

Značka NoEnName_Null
Aktuální A
Moc W
Napětí V
Použití Notebook
stav Nové
Typ Regulátor Napětí
Kapacita AH
Napájecí Napětí v
Ztrátový Výkon w
Číslo Modelu Oem
Provozní Teplota stamdard

Napsat svou recenzi!

160W 12A DC-DC Buck Converter CC CV Step-down Napájecí Module3.3V 3V 5V, 9V 12V 15V 24V Napětí 19V proud zobrazení VOLT AMP Metr

Napsat svou recenzi!

Související produkty