MitoQ Ginkgo Mozkové Tonikum, VitaminB Zaměření Kognitivní funkce Zdravotní Náladu, Stres podporu rovnováhy Duševní jasnost neurologické zdraví

Nové

1 596.92 Kč

SVĚT-PRVNÍ ENERGIE ENHANCER Dobré zdraví vyžaduje dobrou buněčné energie MitoQ je průkopnický bio-technologie je postavena speciálně na pomoc udržet a prodloužit zdraví a wellness.

MitoQ je první na světě, mitochondrie-cílené koenzym Q10 antioxidant.

MitoQ pomáhá power buňky vašeho těla, takže můžete udělat více, na čem záleží, po delší dobu.

Co Je MitoQ?

MitoQ je lepší forma antioxidantu CoQ10, který byl navržen tak, aby být schopen dostat se do vašich buněk elektráren - mitochondrií - na významné úrovni. Žádný jiný antioxidant, CoQ10 nebo forma CoQ10 může udělat stejně efektivně. Jakmile je uvnitř mitochondrií, MitoQ pomáhá podporovat jejich funkce.

Výsledky? Vaše tělo je energetické hladiny, mentální soustředění, orgánové a tělesné zdraví, spánek a stres jsou podporovány. Pro sportovce a aktivní lidi, zjistíte, optimalizovaný výkon, vytrvalost a recovery.

MitoQ Mozku 60capsules Navržen tak, aby pomůže re-povzbudit a oživit buňky, podpora normální kognitivní funkce, podporu náladu, duševní jasnost a neurologické zdraví. Podporuje normální kognitivní funkce, Duševní jasnost podpora pro náladu a stres bilance Celkové zdraví mozku, podporu Popis

Pro optimální neurologické funkce, buňky v našem mozku, je třeba energie, hodně energie. Powered by MitoQ, MitoQ Mozek je jako první na světě antioxidační technologie, která se přímo zaměřuje na volné radikální produkující mitochondrie v mozku, pomáhá k podpoře mitochondriální zdraví a produkce energie.

Kromě průlom hrdina složka MitoQ, výsledky jsou vyztuženy výzkum-couval přísady, jako jsou Zembrin® Kanna Extrakt, který podporuje normální náladu rovnováhu a funkci mozku, pomáhá nám se soustředit. Huperzine, podporuje kognitivní flexibilitu a výkonné funkce. Navíc, Ginkgo extrakt pomáhá optimální neurologické funkce a krevních cév, které poskytují kyslík a živiny do mozku, a Ostré-PS® podporuje paměť, mentální flexibilitu a zpracování.

Doporučujeme vám vyzkoušet MitoQ Mozku nejméně 3 měsíce dát produktu čas, aby smysluplné rozdíl.

Reflektor Ingredience MitoQ

Zkrácená forma antioxidant, ubichinol (koenzym Q10), s přídavkem iontové nazývá Triphenylphosphonium, který dává pozitivní náboj.

Tyto dvě modifikace umožňují MitoQ projít přes mitochondriální membránu, kde poskytuje užitečné zatížení zdarma radikální obrana a pomáhá optimalizovat produkci energie procesu. Zembrin® Kanna Extrakt

Studie ukázaly, že Zembrin® funguje na amygdala, která hraje klíčovou roli v paměti, rozhodování a pozitivní a negativní emocionální reakce. Ginkgo Extrakt

Kombinovaná antioxidační vlastnosti ginkgo extrakt a schopnost MitoQ přes hematoencefalickou bariéru nejen pomáhá podporovat optimální neurologické funkce, ale podporuje cév, které poskytuje kyslíku a živin do mozku. Huperzine A

Má schopnost překročit krevní bariéru v mozku, Huperzine A podporuje normální hladiny neurotransmiteru acetylcholinu. To pomáhá rovnováhu, náladu a kognitivní funkce, stejně jako podporu normální funkci mozku a duševní jasnost. Ostré PS® Fosfatidylserin

Sharp-PS® je prvotřídní sóji pocházející Fosfatidylserin. Studie prokázaly, že perorální podávání Ostré-PS podporuje duševní jasnost, zaměření, normální náladu rovnováhu a funkci mozku a aktivitu.

Seznam složek Účinné látky v jedné dávce (2 kapsle):

MitoQ® (Mitoquinol Mesylát) 10mg, Zembrin® Kanna (Sceletium tortuosum) Extrakt 25 mg, Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba), Výtažek (list) (Std. na 28,8 mg flavonové glykosidy, 7.2 mg terpenových laktonů) 120mg, Huperzine 100 mirogramů, Ostré-PS® (Fosfatidylserin) 200 mg. Také obsahuje:

Mikrokrystalická celulóza, Hypromelosa, Sójové fosfolipidy, oxid křemičitý, Maltodextrin, Magnesium-stearát, Čištěná voda, Askorbyl palmitát, směsi tokoferolů.

Obsahuje Sóju. Naše ingredience nést významné údaje na podporu jejich kvality a bezpečnosti. Kde je to možné, naše přísady byly vybrány a formulovány tak, aby poskytovat nejvyšší úroveň bio-dostupnost/absorpce. Naše suroviny a výrobky jsou vyráběny podle správné Výrobní Praxe (GMP) normy.

Štítky: lidský mozek, proti stresu, chobotnice náladu, disaar gel, multivitamin, autist, ekzém, brácho, legenda marvel, g4 žlutý.

Použití Tělo
Původ NewZealand MitoQ
Feature3 podpora Paměti + Zaměření
NET WT 60capsules
Feature9 náladu a stres rovnováhu
Typ Položky Sada
Feature4 podpora normální kognitivní funkce
Feature1 Paměť
Feature2 re-povzbudit a oživit buňky
Pohlaví Unisex
Značka Tvůj
Země/Region Výroba Austrálie
Feature5 podporu náladu
Číslo Modelu MitoQ Mozku
Množství 1
Feature7 Neurologické zdraví
Feature8 duševní jasnost
Složka ginkgo, brahmi a vitamínů skupiny B
Feature6 Zdravé duševní výkonnosti

Napsat svou recenzi!

MitoQ Ginkgo Mozkové Tonikum, VitaminB Zaměření Kognitivní funkce Zdravotní Náladu, Stres podporu rovnováhy Duševní jasnost neurologické zdraví

Napsat svou recenzi!

Související produkty