Nedokončené Kytara, Tělo Mahagon Tele Telecaster Elektrickou Kytaru Levou Rukou

Nové

1 897.54 Kč

Vítejte na Zobrazit položku. Budu poskytnout vám nejlepší produkt pro vás. Já se hudební nástroje po mnoho let. Já vám dám moje všechno zákazníka nejnižší cenu a nejlepší kvalitu. Získáte rychlé doručení a rychlá odezva. Všechny položky budou kontrolovány pro vás pečlivě a zkouška pro vás. Ujistěte se, že dostanete zboží za nejlepší stav. Mohu zaručit, že se vám bude líbit svůj předmět moc. Popis produktu 1 ks Kytara tělo Tělo Dřevo: soild dřevo povrchová úprava: Nedokončený

Platba

Oceňujeme rychlé platby a těšíme se na pomoci vám s vaší hudební nástroj, potřebuje v budoucnu.

Způsob platby: přijímáme následující způsoby platby prostřednictvím našeho zabezpečeného systému: ■ PayPal (Visa, Master, American Express, Discover, Debetní, bankovní převod) ■ Kreditní / West Union

Kreditní / West Union: Prosím, Kontaktujte nás, pokud se vám líbí v tomto způsob, jak zaplatit. Doporučujeme vám paypal.

Pokladna: Po vítězství na položku v aukci nebo "Kup Teď" koupit, klikněte na tlačítko Checkout Nyní tlačítko, aby okamžitě přistoupit k pokladny a platebního procesu. Budete přesměrováni na naše třetí strany platební systém.

Štítky: olše stratocaster tělo, čínské elektrické kytary lidské, rukojeť fender telecaster, telecaster guitar kit, vintage telecaster díly, levou rukou kytaru les, tele kytara tělo, nedokončené krku kytary, duté tělo elektrická kytara 345, kytarový držák.

Číslo Modelu 01
Značka YINFENTE
Typ guiat tělo

Napsat svou recenzi!

Nedokončené Kytara, Tělo Mahagon Tele Telecaster Elektrickou Kytaru Levou Rukou

Napsat svou recenzi!

Související produkty