Doprava zdarma, LCD Displej Matrix, 7" palcový Prestigio MultiPad PMT3777 3G TABLET LCD Obrazovky nahrazení

Nové

266.51 Kč

Popis:

* Kompatibilní s: PMT3777

* Velikost: 7.0 palcový

* 100% Testovány před expedicí

Upozornění:

*Instalační příručka není zahrnuta v ceně, nejsme zodpovědní za jakékoli škody způsobené instalaci tohoto příslušenství, prosím, ujistěte se, že víte, jak nainstalovat to, než nabídky,Děkuji vám za vaši laskavou pochopení!

*Nemůžeme zaručit, ten, který jste obdrželi, že bude kompatibilní s vaším tabletem,

*Prosím, nekupujte, pokud nechcete přijmout A+ třída kompatibilní digitizér dotykové obrazovky s různými flex kabel čísla jako náš název/popis/foto státy je z nabídky na trhu, díky!

1.Každá obrazovka je testován před poštovné a 100% pracovní;Oprava/Výměna staré, rozbité, popraskané,poškozené, vadné obrazovky. 2.Po obdržení zboží, ne trhat film, ne držet lepidlo na zadní straně, zkušební zařízení nejprve odstraňte starý screen, vložit novou obrazovku, a zkontrolujte, zda citlivost je normální. Prosím, ujistěte se, že vyzkoušet stroj první. Ujistěte se, že kvalita je ok. Nainstalovat znovu.je snadné spálit základní deska a displej, nejsme zodpovědní. 3.před připojením zkontrolujte napájení musí být odpojen ,Jinak to bude hořet základní desky a obrazovky snadno.Pokud to nefunguje, nebude zodpovědný.

Detail produktu:

Štítky: rozhraní rs232, 10 palcový displej, multipad, 7 palcový matice, 7 palcový lcd displej, lcd matrix pro tablet, prestigio screen, displej samsung t290, sluchátka prestigio, zobrazení v8.

Typ Produktu Tablet LCD
Velikost Displeje 7~10 Inch

Napsat svou recenzi!

Doprava zdarma, LCD Displej Matrix, 7" palcový Prestigio MultiPad PMT3777 3G TABLET LCD Obrazovky nahrazení

Napsat svou recenzi!

Související produkty