2ks Mokré/Suché vysávání Univerzální Nástroj Adaptér, který byl Navržen, aby se Vešly Více Vysavače a Příslušenství

Nové

90.19 Kč

2ks Mokré/Suché vysávání Univerzální Nástroj Adaptér, který byl Navržen, aby se Vešly Více Vysavače a Příslušenství UNIVERZÁLNÍ NÁSTROJ ADAPTÉR: Univerzální Nástroj Adaptér přizpůsobí hadice pro stacionární nebo přenosné elektrické nářadí. Lze zkrátit na velikost a vejde sběr prachu boxy udržet workshop čisté a bez prachu a nečistot.

CUT, ABY se VEŠLY: Vyroben z pružného, měkkého plastu tento univerzální nástroj, adaptér pro vysavače se hodí více otevření velikostí a může být řez, aby se vešly mnoho různých průměrů. Budete milovat tento všestranný příslušenství!

PŘIPOJUJE se K VĚTŠINĚ NÁŘADÍ: Přizpůsobí se většina elektrické nářadí se prach kolekce vývody pro čisté a snadné zadržování nečistot

SBĚR PRACHU: perfektní obchod vakuum nástavec pro zpracování dřeva nebo na staveništích s velkým množstvím prachu

Je snadné použití a vysoce odolné

barva: černá

Materiál: ABS

velikost: velké až malé průměr: 42 mm, 34 mm, 30mm, 25mm

Obsah Balení:

2 * adaptér

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: vysavač ruční vysavač, věnec dřevěný, dibea vysavač díly, hepa filtr pro jimmy jv51, flexibilní vysavač, obchod vakuum, nilfisk vysavače, mokré suché vysavače hubice, univerzální kohoutek hadice adaptér, vakuové adaptér dewalt.

Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

2ks Mokré/Suché vysávání Univerzální Nástroj Adaptér, který byl Navržen, aby se Vešly Více Vysavače a Příslušenství

Napsat svou recenzi!

Související produkty