OkeyTech 3 Tlačítka 433Mhz 4D63 Čip Upravené Skládací Filp Auto Dálkové Klíč Pro Ford Mondeo Focus 2 3 Festiva Fiesta Uncut Blade

Nové

270.77 Kč

Specifikace: Logo: Ne Typ: Upravené Skládací Filp Auto Dálkové Klíč Pro Ford Hmotnost: 50 g Materiál: ABS+Kov Barva: Černá Tlačítka: 3 Tlačítka, Elektronické Desky: 433Mhz nemůžeme poskytnout auto logo nálepka !!!!

Použití: Pro Ford Mondeo Focus 2 3 Festiva Fiesta a dalších modelů, který je stejný jako náš obraz! Upozornění:

1.Položka je pouze prázdné klíč shell, který je bez PCB desky a baterie uvnitř.

2.Všechny obrázky jsou skutečné fotografie, které jsou převzaty sami. Prosím zkontrolujte, zda vaše klíčové shell, aby se ujistil, že je stejný jako náš produkt.

3. Klíčové čepel je nesestříhaný blade, můžete jít na vaše místní zámečnické obchodě, aby ji řezat. Pak stačí vzít z elektronické desky a čip a baterii z vašeho vlastního originálního klíče a dát je do našich klíčových shell, pak jej můžete použít.

1 x Auto Klíč

1.- Jeden rok záruka.

2.- Pokud položka je vadné po obdržení, můžete požadovat výměnu za nové do 7 dnů od data doručení (Kupující by se měl vrátit všechny původní a nepoškozené položky v re-prodejného stavu).

3.- Dodáváme bezplatné opravy servis do jednoho roku od zakoupení. Za první měsíc, budeme platit jeden způsob, náklady na dopravu( od nás na vaší lokalitě); Po uplynutí 1 měsíce od koupě, kupující nemusí platit dva způsoby, jak náklady na dopravu.

4.- Jakmile dostaneme se vrátil položky, my vám pošleme nahrazují zpět co nejdříve.

5.- Naše záruka se nevztahuje na žádné produkty, které jsou fyzicky poškozen, nebo pod osn-normální provozní podmínky v důsledku zneužití nebo nesprávné instalace na díly.

1.- Vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. Díky moc za váš čas.

2.- Necháme stejnou zpětnou vazbu, aby vám po vaší pozitivní zpětnou vazbu.

3.- Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, budeme se snažit v našich silách vyřešit problémy.

Štítky: ford klíč smart, ford klíčovou tranzitní, ford focus 2 hatchback, auto dvd přehrávač ford focus, auto klíč ford, klíčové mondeo, zaměření 3 klíče, zaměření multimediální, 4d63 ford, ford focus, multimediální systém.

Typ Materiálu ABS
Výměnu Číslo Dílu Vzdálené Klíče Pro Ford Mondeo, Focus 2 3 Fiesta Festiva
Čip 433MHz 4D63 Čip
Země/Region Výroby Automobilů Čína
Výrobce Číslo Dílu Skládací Filp Klíč Pro Ford Focus Mondeo
Tlačítko 3 Tlačítka
Jméno Vzdálené klíče Pro Ford
Fit Pro Ford Focus Mondeo
R/C Funkce bez
Původ KN(Původu)
Balíček Bublina Bag
Další Číslo Dílu Auto Klíč Ford Mondeo
logo No
Značka OkeyTech
čepel HU101 Blade
Typ Auto Klíče Pro Ford Mondeo, Focus Klíč
Přizpůsobení Ano
Speciální Náhradní Klíč Pro Ford
barva černá

Napsat svou recenzi!

OkeyTech 3 Tlačítka 433Mhz 4D63 Čip Upravené Skládací Filp Auto Dálkové Klíč Pro Ford Mondeo Focus 2 3 Festiva Fiesta Uncut Blade

Napsat svou recenzi!

Související produkty