Xiaomi Mijia Inteligentní WiFi Termostat Regulátor Teploty pro Vodní Elektrické Podlahové Plynové Kotelny Řízení Vytápění MI Domácí APLIKACE

Nové

714.24 Kč

Speciální Nabídky!

Jsme jsou zaměřené na sdílení smart položky od Xiaomi a Mi Ekologických značek s vynikající kvalitou a krásné ceny .

Vezměte prosím na vědomí :

1. Ne všechny produkty s "MI" logo, protože Mi Ekologických značek, mít vlastní logo.

2. Otevřeme pár balíčků, aby se test nebo přidat adaptér (v případě potřeby ) před porodem, když obdržíte, a uvidíte, otevřel nálepka,jsme vás ujistit, že všechna zařízení jsou 100% zbrusu nové.

3. Vzhledem k nepřetržité aktualizaci Mi ekosystému dodavatelského řetězce, nejnovější produkty, které jsme poslat na vás, nemusí být ve stejném obalu, jak je popsáno.Zbytek ujistit, že naše výrobky jsou skutečné a up-to-datum, od Xiaomi.

Přejeme vám Šťastný nakupování !

Popis

Aby váš termostat více inteligentní můžete ovládat termostat kdekoliv prostřednictvím aplikace,můžete si stáhnout aplikaci z Apple Store a Google Play.aplikace je MIJIA Dálkové Ovládání:pomocí aplikace telefon v reálném čase kontrolu vybavení Rodinné Memer řízení:Může být vyzván, nebo přijal stal členem rodiny Zařízení Sdílení:Přijmout nebo iniciovat zařízení, sdílení Snadné a rychlé instalace:Následovat našeho průvodce k dokončení self-instalace Energeticky Efektivní:Čtyři modely, pomůže, aby váš domov nejen inteligentní koupit enery úsporné.

Podrobnosti O Produktu

MiHome smart vody, topení termostat je vhodný pro vnitřní regulace teploty pro domácnost, podlahové systémy na ohřev vody nebo vytápění, jako jsou kotle.Může být široce používán v Asii, Evropě a Spojených Státech.Dokonale splynout vaše dekorace styl a podporu přizpůsobení.

TERMOSTAT JE VZHLED

FUNKCE

Displej:LCD Přesnost:±1 ° c Displej:LCD Velikost:86*86*13 mm Jazyk:angličtina Výstup:

FAQ

Q: Jak sledovat pořadí:

A: Prosím, zkontrolujte belowing odkaz: https://global.cainiao.com

Q: O cla:

A: Vážený zákazníku, prosím choosePLor RU Skladu, není tam žádná daň musí být zaplacena.

Ale loď z Číny, podle celních předpisů, kupující má povinnost vymazat zvyky a dostat balíček.

Pokud kupující nebude dělat celní odbavení, zboží může být zničeno, pak nejsme zodpovědní za to.

Zpětná vazba

1.Jsme maintainhi gh standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležité!Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat PŘED odjezdem Neutrální nebo Negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

2.Vážíme si 5 hvězd pozitivní zpětnou vazbu, je to dobré pro naše dlouhodobé podnikání, budeme také posílat stejné zpětná vazba pro vás.D ěkujeme vám za vaše laskavé pochopení(*^__^*)

Štítky: inteligentní termostat, termostat wifi, číslice termostat, termostat, kotle termostat bezdrátový, termostat wifi xiaomi, xiaomi mihom, mi inteligentní hodinky, mi router, xiaomi mi.

APP Jazyk jazyk musí být nastaven na angličtinu nebo jiné
Materiál Anti-hořlavý PC +ABS
Číslo Modelu Wifi-Termostat
Poznámka Ohřev vody funguje s plynovým kotlem
Certifikace CE
Značka Xiaomi
Aplikace MIJIA ,MI Domů
Velikost 86*86*13 mm
Původ KN(Původu)
Výstup 16A*220(Varnou)
Typ Podlahové Topení Díly

Napsat svou recenzi!

Xiaomi Mijia Inteligentní WiFi Termostat Regulátor Teploty pro Vodní Elektrické Podlahové Plynové Kotelny Řízení Vytápění MI Domácí APLIKACE

Napsat svou recenzi!

Související produkty