Hrnek Pohár Turner Spinner Multi-funkce Sklenice Rotátorové Což Cup DIY Žehlička Pohár Turner 4W 100-127V

Nové

646.44 Kč

Iron Cup Turner Odolný Multi-funkce Sklenice Rotátor s Vypínačem 4W 100-127V Funkce:

1. Řadu funkcí: baňkování stroj vám pomůže navrhnout svůj vlastní unikátní pohár, nebo nechat se můžete těšit na DIY procesu s rodinou doma.

2. Pro pohár typ: vstupní napětí AC100~127V, výkon 4W, rychlost 2.5~3R. S předpisy USA plug, šálek rotátor je vhodný pro DIY tisk pod 30 oz cup.

3. Ergonomický design: rotator používá nejnovější kvalitní motor, ergonomický design, může vyvážit epoxidové kdykoliv. I v ochranném krytu, motoru nebude generovat příliš mnoho tepla. Tímto způsobem, motor je tišší, bezpečnější a odolnější.

4. Vybaveno přepínačem : rotátorové tohoto poháru má vypínač, takže můžete snadno otevřít a zavřít, aniž by museli otevřít a zavřít jako všichni ostatní.

5. Vysoce kvalitní materiály: napájecí kabel (cca 60cm / 23.62 v), motor a všechny komponenty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.

Poznámka: tělo barva (černá, růžová, modrá) náhodné dodávky

Specifikace:

AC: 100V-127V

Frekvence: 50 / 60Hz

Rychlost: 2.5 -3RPM

Odpovídající potrubí z PVC: bílá nebo modrá

Balení seznam:

1 * Držák

1 * Motor

1 * Držák Potrubí

1 * Pěna

5 * Šroub

1 * Motor Prut s Šroub

1 X Držák

1 X Motor

1 X Trubkové Objímky

1 X Pěna

5 X Šroub

1 X Motor Prut s Šroub Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na Koronavirusvcr.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

Štítky: clay nástroj, pohár zobrazení turner, pryskyřice pohár turner, pohár turner spinner, dc vejce turner motor, pohár turner uk, cup spinner, pohár turner motor 6, pohár turner, motor turner profesionální.

Číslo Modelu Nastavitelný Hrnek Cup Turner Spinner
Podpora Dropshipping
Materiál Kovové

Napsat svou recenzi!

Hrnek Pohár Turner Spinner Multi-funkce Sklenice Rotátorové Což Cup DIY Žehlička Pohár Turner 4W 100-127V

Napsat svou recenzi!

Související produkty