EU lodi DM500 3 Osy / 4 Osy 500Khz Ručního kola Pohybový Ovladač G-kód Pro Gravírování Stroj nahradit DSP A11E 23 Uživatelská klíče

Nové

3 623.45 Kč

Upozornění: tato položka bude dodání z našeho "EU/ Německu" skladiště , v rámci zemí Evropské Unie volný DPH (dovozní cla) a doprava zdarma UPS/ DHL , zásilka bude není snadné rozbité s dodávkou.

Zdarma loď a zdarma DPH Evropě zemí oblasti:

A ustria, B elgium, B ulgaria, C esko R epublic, D enmark, E stonia, F vnitrozemí, F rance, G ěmecko, G reece, H ungary, jsem reland, jsem taly, L upřes, L ithuania, L uxembourg, M onaco, N etherlands, N orway, P irsku, P ortugal, R omania, S lovakia, S lovenia, S bolestí, S weden .

Balíček obsahuje: 1 x DM500 Control Board ( 3 Osy nebo 4 Osy postupujte podle vašeho výběru )

1 x DM500 Ovládací Panel ( 3 Osy nebo 4 Osy postupujte podle vašeho výběru )

1 x USB Flash Disk

Uživatelská příručka vám poslat E-mailem

Výkon parametr DM500 1) Max. 4 Osy;2-4 Osy lineární interpolace,2 osy kruhové interpolace; 2) 7 opto-izolované digitální výstupy,8 opto-izolované digitální vstupy; 3) Podpora každý Vstupní a výstupní port definice uživatelů. 4) správce potřebovat 2 napájení,jeden napájecí zdroj pro systém napájení,jeden je pro vstup a výstup porty napájení.Oba vstupní napájení je 24V,2A. 5) Open-collector výstup, Max. výstupní proud je 500mA,napájení relé přímo; 6) Diferenční Pulsní a směr výstupního signálu,Max. 500Khz na osu; 7) Vřetena Ovládání: 3 I/O porty ovládat 8 různých rychlostech(3 řádky 8 rychlostí),1 I/O control Start/Stop; 8) Systém Podpory standardu G-kódu.Také podporuje populární CAD/CAM software,jako je ArtCam,MasterCam,ProE a tak dále. 9) USB flash disk, podpora pro G-kód soubor vstup; 10) kontrola systému můžete prohlédnout proces cesty, než obrábění,a to dělá celý systém více stabilní,pracovní smoothy a přesné; 11) Zrychlení/Zpomalení Režim: S křivka; 12) Podpora un-omezené velikosti souboru pro obrábění; 13) Manuální/Automatické obrábění funkce; 14) Podpora provozu Spustit G code od konkrétní řádek; 15) Podpora pro "Power Cut" oživení. Data se automaticky uloží; 16) Podpora time-lock funkce; 17) Podpora 4 druhy provozu práv:návštěvník,operátor,administrátor,super admin

Impuls a Směr signálu Výstup zapojení:

Na ose X například:

Y,Z,osa zapojení jsou stejné jako v ose X; regulátor použít diferencilání metody výstupu A Max. Výstupní Frekvence je 500Khz; Nelze se připojit jako Společnou anodou a katodou;

Funkce kláves:

Doprava

===================================================================

Tato Položka bude loď do 1-2 pracovních dnů DHL Paket na přijaté platby .

Nejsme zodpovědní za špatné nebo nedoručitelná, adresu,prosím

Dvakrát zkontrolujte vaši adresu, když píšete v Koronavirusvcr.cz, pokud chcete změnit dříve, než jsme loď.pls oznámení nám novou adresu.

Doba dodání : sledování web: www.dhl.de/en/paket/information/sendungsverfolgung.html

"DHL Paket" dodání 3-10 pracovních dnů

Pokud cílem je během víkendu,to bude trvat 2 dny déle,nejsme zodpovědní za zpoždění objednávky, pokud jsme dodali,protože rychlost plavby je mimo naši kontrolu, díky za pochopení.

Platba

===================================================================

1.Zdarma DPH( dovozní daň)v rámci členských států EU.

2.Před nákupem, pls potvrdit s námi, zda je skladem.

3.Pls provést platbu do 3 dnů od objednávky, pokud je to možné.

4.Alipay(podmíněná),Kreditní Kartou,Western Union,Bankovní TT, paypal atd jsou přijímány.

Problém & Zpětná Vazba

===================================================================

Vážíme si vaší pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček,tento produkt je pro získání zpětné vazby klientů pouze bez jakéhokoli zisku

Pokud nám dáte zpětnou vazbu poté, co obdrží zboží do 3 dnů,bude předložen na příštím nákupu krásný dárek.

1.)staráme se o našim zákazníkům,a bude vždy snažit, aby vám pomohl,doufám, že vytvořit dlouhodobé podnikání s vámi.

2.)Pls dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém, jsme pochopili, obavy a frustrace můžete mít,a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy.

3.)Pls kontaktujte nás prostřednictvím Trademanager nebo e-mailem před odjezdem negativní zpětnou vazbu, nebo otevřením jakéhokoli sporu na místě,pomůžeme vám vyřešit problém.

Náhrada

===================================================================

Nějaký důvod, proč povinné pro všechny náhradu. Položka musí být v původním stavu a žádné fyzické poškození,kupující je odpovědný za veškeré přepravní náklady.

Když budete mít pozemek,a není splněna zboží, nebo je jiný problém, jako rozbité,pls řekněte nám zprávu důvodu a poskytnutí fotografií.

Kontaktujte nás

===================================================================

Vítejte ve světě zákazníka informovat a otázky,budeme se snažit v našich silách, aby zpětná vazba zákazníka e-mail do 1-2 pracovních dnů,pokud ne, pls zkontrolujte, zda e-mailové schránky znovu.

Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležité.

Štítky: dm800hd, nc frézky, elektrický dc motor micro, systém kontroly přístupu, pohyb 4 pohyb, cnc router, čtvrtý 4 osy, klíčové rytec stroj, elektrický motor, ruční kolo pro stroje.

Hmotnost 0.99
Vstupní napětí 24vdc
Číslo Modelu DM500
Napájení DC
Typ Motoru DC Motor
OSA 3 nebo 4 Osy
Systém podporuje standardní gcode
Systém Pohonu NC

Napsat svou recenzi!

EU lodi DM500 3 Osy / 4 Osy 500Khz Ručního kola Pohybový Ovladač G-kód Pro Gravírování Stroj nahradit DSP A11E 23 Uživatelská klíče

Napsat svou recenzi!

Související produkty