22L Ultrazvukový Čistič Načasování Šperky, Hodinky, Brýle, Podložka Čistící Stroj, z Nerezové Oceli, Vana Sonic Cleaner

Nové

4 690.34 Kč

Funkce

1.Rez-Důkaz Z Nerezové Oceli

Upgrade vodní nádrže z nerezové oceli, anti-rez, lepší odolnost proti korozi a tepelná odolnost. Celková struktura zaručuje, žádný únik.

2.40 KHz Výkonný Převodník

Snímač vysílá 40KHz ultrazvukové. Vytvořit miliony mikroskopických čistící pěny mohutně odstranit nečistoty z povrchů a štěrbin.

3.Vytápění Nastavitelná Funkce

Topení lze nastavit na 80℃, který může účinně změkčit a rozpustit skvrny od oleje, zvyšují čistící účinek, zvýšení teploty vody, a vyčistit rychle a účinně.

4.Digitální Displej & Nastavení

Jasné LED displej pro plynulejší provoz. Každá funkce je označena. Stiskněte tlačítko pro nastavení pracovní doby a teploty topení. Pohodlné pro vaše použití.

5.Kompletní Sada Příslušenství

Sonic čistící stroj, šperky přichází s čištění koš pro snížení tření při mytí. K dispozici je také nerezová ocel víko, aby se zabránilo vody z stříkající ven.

6.Široké Uplatnění

Pro efektivní čištění brýlí, šperků, prsteny, náhrdelníky, zubní protézy, mincí a další. Šperky čistší ultrazvukové stroj je také široce používán v nemocnicích, na klinikách, a továrny.

Štítky: gt sonic ultrazvukové čističky, kat wach hodinky, cestovní ultrazvukový pračka, čistič ultra sonic, chytré hodinky, gt sonic, kimio hodinky, oem ultrazvukové, ježek sonic, čistý laserový stroj.

Certifikace CE
Původ KN(Původu)
stav Nové
CNC nebo Ne Normální
Číslo Modelu 22L

Napsat svou recenzi!

22L Ultrazvukový Čistič Načasování Šperky, Hodinky, Brýle, Podložka Čistící Stroj, z Nerezové Oceli, Vana Sonic Cleaner

Napsat svou recenzi!

Související produkty