MIYOCAR personalizované Ryté libovolný název růžová princezna dudlíky monogram dítě dudlík dudlíky figuríny dítě chlapec dárek

Nové

210.44 Kč

Vítejte v našem obchodě!

Příliš mnoho krát dítě dudlík je omylem prohozené na školky, školky, termíny, atd... osobní nebo monogram dudlík je nejvíce jedinečný všech holčičku dárky! Rodiče milují klid Pacidoodle Osobní Dudlík!

Obsahuje DVĚ 0-6m Osobní Dudlíky / Ryté

$11.99

Popis Produktu:

Všechny dudlíky jsou vytištěny s bezpečná rostlina inkoust speciálně pro vaše dítě. Můžete omýt studenou vodou , ale nepoužívejte horkou vodu pro Sterilizátorů. Dezinfikujte pouze bradavku část, s výjimkou vzoru a nepoškrábejte vzor, jako je dítě je zvláštní rostlina inkoust. , tak to není to samé, jako chemický inkoust, prosím, vzít dobrou péči o to

**************************** JAK PŘIZPŮSOBIT ******************************

Prosím, zanechte vlastní info do Zprávy pro Prodejce, když místo pořadí:

1) JMÉNO Dítěte

Doprava

Slíbil Prodávající

Všechny produkty, které nabízíme mají vysokou kvalitu a konkurenceschopné ceny.Zcela věřte nám, že zboží dodáváme vám je odpovídající cena.

Zásilka

Krátká Doba Zpracování:Poté, co jsme si potvrzení vaší platby z našeho obchodu, budeme posílat vaše zboží do 3-7 dnů .Pro dopravu zdarma budeme používat Čína doporučeně poštou nebo Hongkong doporučeně poštou. pokud máte nějaký problém, o námořní prosím, laskavě dejte mi vědět .

Budeme vás informovat, jak dlouho jsou položky odeslány.

Položky dorazí v 5-20 Pracovních Dnů normálně.

Dovozní cla

Daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.

Budeme posílat své pozemky jako dárek a prohlásil bill hodnota pod 50 dolarů, aby se pokusíme v našich silách, aby se zabránilo váš celní poplatek.

Návrat Politiky

Poté, co obdržel balíček, prosím, napište nám do 3 dnů, pokud nejste spokojeni, nebo tam jsou škody v dopravě. Ale musíte nám na fotky z nich, aby to dokázal.

Pokud se chcete vrátit položky, prosím, udržet je ve stejném stavu jako bylo odesláno. My vám vrátíme poté, co jsme obdrželi, ale výše náhrady nebude zahrnovat náklady na dopravu.

Prosím, umožňují až 5 Pracovních Dnů pro nás mohli zpracovat vaše vrácené zboží.

Pozitivní Zpětnou Vazbu

Zpětná vazba je velmi důležitá .

Pokud jste spokojeni s naší věcí a služeb, Post dobrou zpětnou vazbu pro nás, prosím, budeme dělat, že pro vás také a dá vám další slevu na příští objednávku.

Pokud jste nespokojeni s našimi položky, prosím, don?t nám negativní zpětnou vazbu okamžitě. Prosím, kontaktujte nás nejprve, dáme vám dobré řešení. Pokud ne, Příspěvek Negativní zpětná vazba je není pozdě.

Kontaktujte Nás

Pokud existuje nějaký jiný problém, prosím neváhejte nás kontaktovat! Odpovíme vám co NEJDŘÍVE!

Štítky: dětská zahradní houpačka, dospělý deco dudlík, ddlg, předmětem individuální dudlík, dítě osobní figuríny, miyocar dudlík, muž dummy, dítě clip, rychlé uvolnění třmenu, chlapeček ryté.

Materiál, Funkce BPA Zdarma
Značka MIYOCAR
Typ Dudlík
Věk > 0 měsíců
Materiál Silikonové
Balení Jeden naložený
Velikost 0-6 and 6-18
Vzor Typu Solidní
Číslo Modelu 001

Napsat svou recenzi!

MIYOCAR personalizované Ryté libovolný název růžová princezna dudlíky monogram dítě dudlík dudlíky figuríny dítě chlapec dárek

Napsat svou recenzi!

Související produkty