Ruční Mlýnek Na Kávu Nastavitelné Coffee Bean Keramické Burr Brusky Mlýn Snadné Čištění Kuchyňské Nástroje

Nové

347.31 Kč

Funkce

1.Ruční mlýnek na kávu nabízí profesionální kávových zrn mletí zkušenosti. Keramické burr neprodukuje nadměrné teplo třením, nepoškodí chuť kávových zrn. Když otočíte klikou ve směru hodinových ručiček, můžete se cítit fazole jsou rozbité a zem, uvolněte zaoblený a intenzivní chuť z kávových zrn. Užijte si nádherné broušení zkušenosti pouze ručně!

2.Knoflík uprostřed mlýnek na kávu má 4 broušení úrovních, od jemného k hrubému, aby úprava prášek hrubost nebo jemnost tak snadné. Pomalu otáčejte klikou, aby rozdrtit fazole, chuť fazole se stala silnější a jemná.

3.Profesionální mlýnky na kávu jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Keramické burr a nerezové oceli ruční kliky jsou odolné a robustní. A přenosný design umožňuje, aby se na ně doma, v kanceláři nebo kdekoliv jinde. (Prosím, vyhnout se broušení bez kávy fazole uvnitř, jinak to bude poškodit keramické a mlýnek.)

4.Uživatelsky přívětivý navržen tak, víčka se vám naplňte kávová zrna do mlýnku s minimálním úsilím.A To je snadno rozebrat a znovu sestavit. To je také snadno čistí, stačí opláchnutí vodou.

Specifikace

Materiál: Keramika + Nerezová Ocel

Mlýnek Velikost: 157x72mm

Keramické Burr Velikost: 67x69x41mm

Ruční Kliky Výška: 31mm

Balení Obsahuje

1 x Ruční Mlýnek na Kávu

1 x Keramické Burr

Štítky: mlýnek na kávu ruční, automatický mlýnek na kávu, bean grinder, kavárna mlýnek, mlýnek na kávu z nerezové oceli, jx pro, mlýnek na kávu ruční, mlýnek na kávu, mlýnský kámen mlýnek na kávu, mlýnek na kávu.

Funkce Přenosný
Číslo Modelu JJ0093
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Ruční Mlýnek Na Kávu Nastavitelné Coffee Bean Keramické Burr Brusky Mlýn Snadné Čištění Kuchyňské Nástroje

Napsat svou recenzi!

Související produkty