Péče o pleť Laser Krtek Tetování Piha Odstranění Pero LCD Sweep Místě Krtek Odstranění Bradavice, Kuří oka Tmavá Skvrna Odstraňovač Salon Krásy Stroj

Nové

361.60 Kč

Vlastnosti:

Vysokofrekvenční napětí, ne proud pocit, žádnou bolest pocit.

9 různých úrovní výkonu lze nastavit, jednoduché a spolehlivé.

bez zásahu elektrickým proudem, bez ubližování, bez krve

Vysoká kapacita baterie, může pracovat více než 5 hodin po nabití.

Funkce: 1.Odstranit mateřská znaménka; 2.Odstranit bradavice(verruca); 3.Odstranit pihu,na místě,zrzek; 4.Odstranit masité névus; 4.Odstranit tetování. Použití:

Kromě toho na místě:

Včetně kontaktní místo umístění se pohybuje tam a zpět mírně ,může být jednoznačně zjištěno, že melanin v elektrické akupunktura po saul zoomb černá spadnout,pokud srážek mělké skvrny ,oblast je menší, může odstranění;je-li větší oblast pigmentace je hlubší,to musí být 2or 3 krát vypořádat s více vhodné ,by měl také věnovat pozornost hairdrresser při použití elektrické akupunkturní léčby ,kromě toho, že zákazníci představují,podle kadeřnice s rukou elektrická akupunktura by měla vyvážit jitter ,jinak způsobit popáleniny při zpracování ,odstíny ,vliv na hojení ran ,zanechat jizvy jev.

Dot krtek:

Když dot krtek ,věnovat zvláštní pozornost rozlišovat krtek rozsahu ,některé krtek roste na povrchu kůže vrstva ,a kořenový růst krtků ,hluboké podkožní tkáně ,včetně použití jehly v době, kdy na konci řezu povrch molů ,nejlepší wy spalovat v malých čtverců.Pokud růst poměrně hluboký krtek ,kromě toho by se měli vyhnout zánětu po zpracované,měl lepší být v 2to 3dny před hojení ran výživný krém, potažené malých živých buněk,může zabránit kožní konkávní díry ,při utírání výživy mrazu ,by měl věnovat pozornost na rány s zánět situace,pokud je ne otřete .

Kromě guranulation:

Elektrické akupunkturní ústa mírně kontakt guranulation,derivát granulace kořenové buňky rádio jehly spáleno k smrti .Asi týden po granulace může spadnout na vlastní pěst,jako je granulace je malý ,můžete použít laser, rádio jednorázové jehly pálení živnou půdou pro granulaci ,jako je granulace je velký ,povinnost spalovat pro mnoho krát,jinak ovlivnit hojení ran.

Kromě tetování a tetování :

Obecně vypálit tetování a tetování, jeho rozloha je větší ,vhodné využívá velké jehly,způsob spalování tetování, tetování,což je zhruba stejně jako skenování místě ,provozní doba může být o něco delší,oblast je příliš velký(více než 3 cm) by se měl zabývat mnohokrát ,ani jednou.

Jinak ,náhodou bakterie, infekce ,důsledkem je nepředstavitelné,kosmetička a zákazník by měl být obzvláště opatrní ,pokud máte závažné bude situace ,co nejdříve do nemocnice k ošetření.

Opreating Průvodce: 1. Tlačítko napájení ( ON/OFF): Dlouhým stisknutím (ON/OFF) tlačítko pro 3 sekundy spínač, obrátil se na LCD displeji napájení a poloze ( default 1); žádná operace v zapnuto, 30 secons z obrazovky, stisknutím libovolné klávesy, může být lit do 30 minut bez jakéhokoliv provozu automatické vypnutí, krátce stiskněte (ON/OFF) tlačítko pro přepínání výstupní výkon za jedna buňka představuje soubor, je jich tam pět stánky mohou být upraveny.

2 . Pracovní klíč (VEN): Stiskněte tlačítko () kee začít pracovat, LCD displej bliká, signalizuje normální provoz, uvolnění přestane pracovat.

3 . Ochrana: dlouze stiskněte () tlačítko na 2 minuty zastavit výstupní zařízení, pokud je třeba pokračovat v práci, propuštění (Z) tlačítko, můžete stisknout znovu.

4 . Displej a Nabíjení Popis: Baterie zobrazení na buňku představuje asi 20% z elrectricity whne baterie znamení, blikající, prosím, poplatek; převodovky, převodové zařízení je za představuje posun od shora dolů 1-5 stánky, postupně zvyšuje; při nabíjení nechte displej bude následovat bití, bití na plné mřížky, která není již plný, přístroj se automaticky vypne po úplném nabití; černá státu v době nabíjení stiskněte tlačítko(ON/OFF) tlačítko osvětlené LCD obrazovce ( když síla je příliš nízká, LCD podsvícení nemusí světla temporatily, to je normální jev, poplatek bude svítit) .

Štítky: obličeje laserem, malé bubliny cleaner, muži pihy, kašel patch, epil laser, laser bradavice, krtek odrazit, krtek remov, velké tetování odstraňovač, ylf laser pero.

Typ Sweep Místě Pero
Napájecí Zdroj Dobíjecí Baterie
Materiál Plastové
Typ 1 Frekle Odstranění Stroj
type4 Odstranění Bradavice Zařízení
Typ 2 Odstranění Tetování
místo původu CN
Jméno Kůže Krtek Odstranění Stroj
Velikost 175*30*35MM
Výrobní proces Stroj Vyrobený
Značka JAVEMAY
Číslo Modelu Frekle Odstranění Stroj
Typ 3 Spot Removal Tool
Komoditní Certifikace Kvality ce
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Péče o pleť Laser Krtek Tetování Piha Odstranění Pero LCD Sweep Místě Krtek Odstranění Bradavice, Kuří oka Tmavá Skvrna Odstraňovač Salon Krásy Stroj

Napsat svou recenzi!

Související produkty