Přírodní Kámen Krystal Minerální Bílý, Tyrkysový Kámen, Domácí Dekorace DIY Řemesla Materiál léčivých Krystalů

Nové

83.15 Kč

Vítejte do Světa Rudy Obchodě a Přejeme Vám Šťastný Život!

1.Můžeme Poskytnout Profesionální a Rychlé Logistické Služby!

2.Máme Dost Zásob, aby Splňovaly Vaše Potřeby Objednávky!

3.Objednávka Neobsahuje Žádné Faktury, Účtenky Nebo Kupóny. Pokud Budete Potřebovat, Jsme Schopni Poskytnout To, Prosím, Kontaktujte Zákaznický Servis.

4.Vzhledem k Ruční Měření, Prosím, Dovolte Hmotnost, Velikost a mimo Barvu!

Produkty Jsou Přímo Vyráběné a Prodávané Továrny, a Cena a Kvalita Jsou Více Garantováno. Pečlivě Vybrané Suroviny, Vynikající Výrobní Technologie a Lepší Služby. Velkoobchodní Sleva, Podpora Přizpůsobení!

Popis Produktu:

Název: Bílá Tyrkysová

Materiál: Přírodní Bílá Tyrkysová

Funkce: Rodina, Domácí Ozdoby,Kamenné Generátor Energie,Čištění,Demagnetizační Meditace Kámen,Znamení Zvěrokruhu Patrona!

Profil společnosti: Moje Továrna Byla Založena v 2 018 Let, Je Sbírka Přírodní Kámen zadávání veřejných Zakázek , Zpracování , Prodeje, Integrace Společnosti, Náš Produkt, Kvalitní , Cena Je Lepší. Hlavní Produkty Jsou Přírodní Křišťál Šestihranné Hranol, Křišťálové Koule, Drcený Kámen , Minerální , Topaz, Achát, Přírodní Křišťál , Labradorit, Fluorit, Vzorky Rudy Atd. Přírodní Kámen , Pokud Budete Potřebovat, Můžeme Také Najít Surový Kámen na Trhu pro Své Zpracování a Výroby. Naší Integrity, Síly a Kvality Produktů Byly Uznány v Průmyslu. Vítejte Přátelé ze Všech oblastí Života na Návštěvu, vedení a Obchodní jednání !

Vaše Pěti-Hvězdičkový Povzbuzení, Jsme Všemohoucnost, Drahý, po Obdržení Zboží, Pokud Jste Spokojeni s Naší Zboží, Prosím, Dejte Nám Pět-Star Hodnocení a Krásné Hodnocení. To Je pro Nás Velmi Důležitá, Takže Prosím, Pomozte Nám, Aby Pěti-Hvězdičkový Hodnocení. Pokud nemůžeme Uspokojit Vás, nemusíte Spěchat, aby Negativní Komentáře. Prosím, Komunikovat s Námi v Čase a Věřím, Že Můžeme Vyřešit Všechny Problémy za Vás. Všechny Krystaly Jsou Přírodní. Přírodní Krystal, Každý Kámen Je Jiný, a Každý Produkt Má Barevný Rozdíl. Krystal Je Produkt Přírody, Každý Krystal Je Jiný, Přírodních Produktů, Nevyhnutelně Bavlny, Vlny a Ledové Trhliny, Původní Kámen Je Jiný, Každý Produkt Má Svou Jedinečnou Krásu! To Je to, Co nazýváme Krásou Litovat. Jako Člověk, Nikdo Není Dokonalý, aby přijali Jeho Vlastní Nedostatky, natož Drahé Kameny Stovkami Před Miliony Let. Děkuji, že Jste přišli a Přeji Vám Šťastný Život

Štítky: kámen citrin, hrubý tyrkysová, krystal hrubý, crystal tyrkysová, citrin quartz, citrin crystal, syrové tyrkysová, crystal quartz, tyrkysové, čínský tyrkysový.

Regionální Funkce Evropa
Původ KN(Původu)
Styl Pastorační
Téma VÍLA
Značka Svět rudy
Materiál Organický Materiál

Napsat svou recenzi!

Přírodní Kámen Krystal Minerální Bílý, Tyrkysový Kámen, Domácí Dekorace DIY Řemesla Materiál léčivých Krystalů

Napsat svou recenzi!

Související produkty