3D Vintage Regál Peel A Stick Tapety, Dřevo, Obilí Texturou, Vyměnitelné Samolepicí Tapety pro skříňový Nábytek, Kuchyně

Nové

84.43 Kč

Další Oblíbené Produkty

> DiQiu Cun Exkluzivní Tapety. > Nabízíme širokou škálu různých tapety.Další Unikátní Návrhy, Prosím Klikněte Zde ↓↓↓

Jak Nainstalovat Samolepící Tapety

Vážení přátelé, vítejte na DiQiu Cun Obchod.V naší malé nákupní centrum, můžete zpomalit své tempo a mít dobré podívat se na tyto údaje, protože po jejich přečtení, možná vaše skvělé nákupy dnes začne od tohoto okamžiku.Nejlepší přání!

Popis produktu

Produkt : Vodotěsný Dřevěných vláken 3d Tapety Samolepící, Materiál : Vinylové samolepicí Tapety Produktu Velikost: Jako opions show 45cm*100cm/1.47 ft*3.28 ft ≈0.45㎡ 45 cm*300 cm/1.47 ft*9.84 ft ≈1.35㎡ 45cm*600cm/1.47 ft*19.68 ft ≈2.7㎡ Barva : Jako obrázky show

Prosím Poznámky:

1. Barevné odstíny se mohou lišit v závislosti na osvětlení v místnosti, obrázky na zdi jsou pouze pro referenční. 2 .Doporučuje se koupit dostatečné množství najednou, aby bylo zajištěno, že pocházejí ze stejné šarže, tak, aby se zabránilo barevný rozdíl v dalším odkupu. 3.Tapety obdržíte může mít nějaké vrásky na to, nebo obou koncích, ale nemají vliv díval se po nalepení na zeď. 4.Tapety obdržíte může mít nějaké vrásky, nebo obou koncích, protože balíček bude na silnici na dlouhou dobu, ale to nebude mít vliv na vzhled po přilepení na stěnu. 5.Pokud si koupíte více než 1 metr, budeme loď všechny veličiny v roli tak, že je vhodný pro vaše DIY doma.Prosím, don' t misunderstand pošleme méně, protože jsme upřímní prodávajícího.To je normální v rozmezí 1-3cm.Prosím, buďte ujištěni, koupit.

Produkt Show

Multifunkční:

DIY je k dispozici!Rychlé a snadné instalaci - jen peel a stick!Naše peeal a hůl tapety je mouldproof a vlhkost-důkaz.Ideální jak pro nájemce a majitele domů!

Reálný Produkt Demonstrace

Jak Sbalit

Vážení přátelé, budeme používat super silné bublinkové sáčky pro balení produktů, takže nemusíte mít strach o tom, zda budou tyto výrobky poškozené nebo hit na cestě, takže si můžete koupit s důvěrou.

Před A Po Balení

Balíček, Který Jste Obdrželi

Místa Vhodná Pro Tapety a Místech Nevhodných Pro Tapety

Doprava

Vaše objednávka bude odesláno v rámci zpracování době, s sledovací číslo.Prosím, kontaktujte nás pro rychlejší dopravu, pokud jste naléhavě potřebují pozemku.Tam může být více nebo méně zpoždění, jak To je zámoří nakupování,prosím, zvažte vašeho interiéru době není termín

Vrátí

Ujistěte se, že jednotlivé původním obalu zboží není otevřen, takže jej lze prodávat.Prosím, kontaktujte nás pro řešení, pokud jste obdrželi vadný nebo špatně položku.

Kontaktujte Nás

Prosím, kontaktujte nás, požádat o položky, pokud máte nějaké otázky zajímá.Bylo by velmi ocenili, pokud byste nám mohl říct váš nápad na produkt, který jste obdrželi šťastný, nebo ne šťastný.

Štítky: kuchyňské papírové stěny, pga2311, samolepící tapety na nábytek, pobyt nálepka, film vinyl, kniha shelv, wallpap, čína tapety, tapety home decor země, peoni tapety roll.

Použití Domácnost
vzor Dřevo
Funkce Anti-statické
Typ Vinylové Tapety Na Plochu
Materiál Vinyl
Číslo Modelu jz056
Nabíjení Jednotky Usd/Role
Povrchová Úprava Reliéfní
Styl vintage
Certifikace ROHS
Vinylové Tapety Typ Papír Zpět Vinylové Tapety Na Plochu
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

3D Vintage Regál Peel A Stick Tapety, Dřevo, Obilí Texturou, Vyměnitelné Samolepicí Tapety pro skříňový Nábytek, Kuchyně

Napsat svou recenzi!

Související produkty