Dino Kostry Barevný Tištěný Akryl Nástěnné Hodiny Sopečné Erupce S Dinosaury Zkameněliny Školky Dekor Třídě Nástěnné Hodiny

Nové

441.34 Kč

Dino Kostry Nástěnné Hodiny Dobré časy!Přehodnotit tradiční hodinky jako funkční stěnu.Budete milovat, jak naši Umělci jsou konverze některé ze svých nejlepších vzorů, konkrétně na Nástěnné Hodiny.

Vlastnosti:

Opatření 30 x 30 cm (12inch) Vyrobeny z Akrylového Plastu s Barevné Tištěné Vyžaduje jednu AA baterii (není součástí balení)

Bezrámové Jednoduchý Design

Žádný Rám v písmo straně.Lesk-povrch obličeje a exponované hodiny ruce.

Kovový Rám akrylové sklo

Robustní kovový rám, HD akrylové sklo a plastový zadní kryt dělá naše hodiny velmi kvalitní produkt.

Tichý Pohyb Hodiny Mechanismus

Vysoce kvalitní quartz mechanismus zaručuje přesný čas, tiché sweep second hand poskytuje dobrý spánek a pracovní prostředí.

Zajištění Kvality

Když se něco pokazí s vaší hodiny, když jste jej obdrželi, prosím, kontaktujte nás, slibujeme, aby nahradit vadný výrobek nebo vám vrácení peněz.

VNITŘNÍ DEKORACE: OSVĚTLENÍ

Tento domácí výzdoba příslušenství, slouží k dekoraci na zeď svého domova nebo kanceláře, Hodí se dobře do všech typů místností, od hotelu lobby s typickou obývací pokoje.

Vítejte Vlastní Pořadí:

JAKO NÁPAD, ALE NELÍBÍ SE VÁM DESIGN?POJĎME SPOLEČNĚ VYTVOŘIT NOVÝ! – Dejte nám vědět, co byste chtěli vidět na speciální hodiny a my vám připravíme nový design pro vás.Náš návrhářský tým vám načrtnout své hodiny ve většině případů do 24 hodin.Budete mít možnost, aby přezkoumala, komentovat a požádat o revizi (v případě potřeby), dokud nejste zcela spokojeni s designem.

Štítky: dino pokoj, velké nástěnné hodiny, děti nástěnné hodiny, big dino hodiny, velké nástěnné hodiny station, fosilní, dinosaur kostra, kosterní nástěnné hodiny, louis dino hodinky, fosilní kámen.

Typ Displeje Jehla
Tvar kruhové
Materiál Těla Plastové
vzor abstraktní
Kombinace Odděluje
Funkce Starožitný Styl
Styl Stručný
Značka Vinylové Hodiny
Materiál Akryl
Číslo Modelu CZ-061
Platné Umístění Obývací Pokoj
Formulář Jeden Obličej
Nástěnné Hodiny Typ Další
Průměr 30cm
Délka 300mm
Hybnost Typ QUARTZ
Šířka 30cm
Typ Nástěnné Hodiny

Napsat svou recenzi!

Dino Kostry Barevný Tištěný Akryl Nástěnné Hodiny Sopečné Erupce S Dinosaury Zkameněliny Školky Dekor Třídě Nástěnné Hodiny

Napsat svou recenzi!

Související produkty