Vysoká rychlost 22kw Vřetene Servo Motor

Nové

5 543.38 Kč

Vysoké otáčky Vřetene Servo Motor

Popis Produktu

SZGH13-4-140-22/30-4-1500 je 22KW a 140NM vřeteno servo řidič, má CE certifikaci, má velmi vysoký výkon , ekonomický typ.

Specifikace:

obrázek produktu:

Mechanické Rozměry (mm) :

Schéma zapojení:

Balení A Doprava

1.Průmyslové balení: plastový sáček +pěna krabice+ karton +dřevěné palety

2.Obchodní balení: plastový sáček+ pěna krabice + krabička

3.Jako požadavku klientů

Dodací Detail: za normálních okolností připraven zboží skladem a do 2-5 dnů

Naše Služby

Informace O Společnosti

Naši Partneři

Certifikace

Kontaktujte Nás

1. Produkt Rich Naše společnost se nachází v Čína je největší velkoobchodní trh.Jakýkoliv produkt, který potřebujete, může být odeslán do mě s obrázky produktů nebo modelů.Já vám nejnižší nabídky co nejdříve, a pak dal produkt na prodejně pro vás koupit. 2.Zajištění Kvality Všechny výrobky prodávané v obchodě jsou originální, prosím, buďte ujištěni, koupit!Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně produktu, prosím kontaktujte nás na Koronavirusvcr.cz a my vám odpovíme vám do 12 hodin! 3.Záruční Servis Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a budete také získat 5 bodů pro zpětnou vazbu. 4. Doprava Záruka Balíček informací může být vystopován.Pokud jste neobdrželi balíček po 60 dnech, můžete nás kontaktovat a my vám vrátíme peníze v plné výši.

Štítky: audi ruku, spindl, cnc vysokorychlostní vřeteno, brzdové servo, Sinusoida, hayonik střídače, vysokorychlostní vřeteno, ac dc, ac dc tričko, 300w vřeteno.

Typ Ruční Nářadí Dílů

Napsat svou recenzi!

Vysoká rychlost 22kw Vřetene Servo Motor

Napsat svou recenzi!

Související produkty