LC/SC/FC/ST One Touch Cleaning Tool 1,25 mm a 2,5 mm Čistící Pero 800 Čištění Fiber Optic Cleaner

Nové

191.89 Kč

Provoz

Tato operace je velmi jednoduchý na používání, a můžete pokračovat získat vysoce kvalitní výsledky čištění; Můžete vyčistit čelní ploše 800 nebo více optických vláken; Materiál: antistatická pryskyřice; Čistota je 95% nebo vyšší; Vody a oleje, čistící účinek je lepší než tradiční bavlněné tampony; K dispozici v 2,5 mm (SC / FC / ST v pračce) a 1,25 mm (LC / MU v pračce) velikosti; Snadné použití, nošení a spouštění; Po čištění je dokončeno, "klepněte na tlačítko" zvuk bude vydán;

Štítky: čisté x, Vlákno, fiber optic, fibre optic tool kit, vlákno svářečku, muži optika, stlink, hp pero stylus, aua vlákno sekáček, d odkaz.

Položka Délka 1m
Číslo Modelu fiber cleaner
Typ Konektoru Hybridní
Původ KN(Původu)
Velikost 20cm x 20cm x 20cm
Kompatibilní TP-link
Značka Joinwit
Vlákno Typ Single Mode

Napsat svou recenzi!

LC/SC/FC/ST One Touch Cleaning Tool 1,25 mm a 2,5 mm Čistící Pero 800 Čištění Fiber Optic Cleaner

Napsat svou recenzi!

Související produkty