12 Kapes, Rozšíření Souboru, Složky A4, Letter Portable Document Holder Black Podání Složky, Psací Stůl Skladování Akordeon Soubor Produktu

Nové

209.37 Kč

Román Styl: popisky 12 kapes rozšiřuje soubor organizátor může být vložen do složky, aby vám pomohou zařadit vaše dokumenty.

Velký Objem: Velká kapacita soubor, složka, udržuje každé sekci dokumenty samostatný a organizovaný. A4, Letter, rozšiřitelná soubor může držet přibližně 900 listů.

Materiál: Vysoce kvalitní Polypropylen (PP), materiálu (netoxické a neradioaktivní), Není snadné zlomit a deformace.

Rozměry výrobku: 330x245x30mm soubor s příponou box, tloušťka materiálu 0,7 mm, který je vhodný pro denní evidence a ukládání dokumentů.

Multifunkční aplikace: rozšíření souboru pole lze uložit více položek, doklady, účtenky, karty, poukázky, kupóny, atd. Souboru případech chránit dokument organizér pro domácnosti, kanceláře, školy, používání a cestování, jednoduchý a módní.

Šetří prostor 12 kapes design s velkou kapacitou pro ukládání dokumentů, certifikátů, fotografií, karty a doklady s dobře organizované.

Dekorativní duhový design lze snadno umístit soubory v-Z nebo měsíc objednat a jednoduše shrnout, je vaše efektivita práce.

módní a praktický design se snadno shrnout dokumentu , aby vaše efektivita práce.

Multi-funkční akordeon soubor složky, z PP materiálu (Netoxické, Neradioaktivní), které je robustní, odolné a šetrné k životnímu prostředí.

Proč si připravit Duha Rozšiřuje Soubor Složku pro sebe?

Při přepravě dokumenty mezi úřadem a klientem schůzku, nebo z učebny na studenta doma, to není obtížný úkol vůbec, pokud máte jeden.

Pokud chcete, aby všechny vaše papírové udržet na jednom místě v pořadí, že to bude více snadno, pokud máte jeden.

Výběr správné skladování zboží je nezbytná pro zachování některých důležitých dokumentů, konzervované, a soubor box poskytuje trvalou ochranu pro soubory uložené uvnitř.

Barva: duhové barvy

Materiál: PP

Obsah balení:

1 * rozbalování souborů složky případ

1 * barevné štítky(A-Z & Jan.- Dec.)

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: případě dokumentu, složka a4, 3, soubor cab, ukládání souborů, akordeon, složky, a4 složky, dokument, profesionální akordeon, stránku formátu a4, binder.

Značka DEHMJJ
Velikost 33.0 x 24.5 x 3.0 CM
Číslo Modelu WJD27
Typ Soubor S Příponou Clip
Tvar peněženka
Materiál PVC

Napsat svou recenzi!

12 Kapes, Rozšíření Souboru, Složky A4, Letter Portable Document Holder Black Podání Složky, Psací Stůl Skladování Akordeon Soubor Produktu

Napsat svou recenzi!

Související produkty