K255 Profesionální Ruční Make-Up Štětce, Měkké Modré Veverka Kozí Vlasy, Malé Oční Stíny Prolnutí Štětec Kosmetický Make-Up Kartáč

Nové

161.82 Kč

O Produktu

Saikoho kvalitní kozí vlasy a modré veverka vlasy, velmi měkké na kůži. Malá zužující stín, prolnutí štětec, nabízí více řízené aplikace a míchání očních stínů. Jemně klouzat kartáč na víčka trochu málo, k dosažení přirozené prolnutí barev. Rozměry: celá délka 155 mm, délka vlasu 9,5 mm; vlasy šířka 5,5 mm. Prosím, aby asi 1 mm chyba vzhledem k ruční měření.

Jak Používat

Jak Vyčistit

Vyčistit kartáč před použitím jej poprvé. Pro denní čištění rutina, zvažte použití mírné kartáč čistší. Použijte následující způsob, aby se vaše štětce čisté. Doporučujeme týdenní úklid. 1. Použijte tekoucí teplou vodou (pozor, aby se plně ponořit základní štětin), jak se zbavit tolik produktů, jak je to možné. Zkuste použít prsty, jak se zbavit jakékoliv bitů podané k základně kartáček. 2. Umístěte velikosti hrášku kapku čistící kartáč(nebo jakýkoliv jemný čistící prostředek, jako je dětský šampon) v dlani. 3. Krouživým pohybem štětiny ve čistič v kruhovém pohybu, dokud se kartáč je plně připravena. 4. Opláchněte štětiny, mačkání ze základny na tipy k odstranění přebytečné vody. 5. Opakujte, dokud voda běží jasné, a všechny make-up je odstraněn z křoví. 6. Přetvořit štětiny, aby jejich původní podobě a pak použít který nepouští vlákna hadříkem na suché každého štětce, nebo si můžete nechat uschnout a položte je na utěrku. Můžete také jemně kartáč štětiny na papírový ubrousek, aby odstranit nahromadění. Nebo můžete použít kartáč ochranná síť udržet kartáč tvar, když kartáč je téměř suchá. Tip: Mycí kartáče v noci, takže jsou suché a připravené k použití v dopoledních hodinách.

Štítky: profesionální malé prolnutí štětec, pincel kartáč fanoušek, Veverka, štětec veverka, detale malé prolnutí štětec, krátké prolnutí štětec, skone prolnutí štětec, lesk na papír, girlstory, tekuté rtěnky matné sada 12 mac.

Původ KN(Původu)
Materiál Rukojeti Dřevo
Číslo Modelu H001962255
Značka První Moment
Velikost Precise eye shadow blending brush
Množství 1ks
Typ Položky Make-Up Štětce
Používá Se oční stíny
Kartáč Materiál Kozí Vlasy

Napsat svou recenzi!

K255 Profesionální Ruční Make-Up Štětce, Měkké Modré Veverka Kozí Vlasy, Malé Oční Stíny Prolnutí Štětec Kosmetický Make-Up Kartáč

Napsat svou recenzi!

Související produkty