Lampa projektoru s bydlením POA-LMP143 610 351 3744 LMP143 pro SANYO PDG-DWL2500 PDG-DXL2000 DWL-2500 DXL-2000 Vysoké kvality

Nové

1 069.02 Kč

Naše výhoda:

1,garantujeme, že všechny LUMENŮ kompatibilní lampy jsou instalovány s ORIGINÁLNÍM HOŘÁKY uvnitř, tak to bude mít nejlepší výkon.

2,Ve stejné době, máme 6 měsíců záruka na lampy. Prodali jsme hodně projektoru lampy na naše clents z celého světa s dobrou pověstí.

O slevu:

Milý příteli, pokud jste koupit produkt opět v našem obchodě po 3 měsících první objednávky, můžete nás kontaktovat, dáme vám 15% slevu. Tato sleva je pouze pro staré zákazníky.

O Projektor lampa: Lampa model: 610 351 3744, POA-LMP143

pracovní život: přibl. 2000hrs

Používá se pro Sanyo: Sanyo PDG-DXL2000, Sanyo DXL2000, Sanyo PDG-DWL2500, Sanyo DWL2500. atd

Lampa styl: 100% Nové Náhradní lampa s vysokou kvalitou a dobrý jas

Dodání: 1-2 pracovní den

Záruka: 180 dnů

Zachovat životnost lampy:

1. Přepínání napájení pozornost pořadí.

Normálně, když jsme se obrátit na projektoru, měli byste se obrátit na napájení jako první, a poté stiskněte a podržte KONTROLKU v projektoru ovládacím panelu, dokud zelené světlo nebliká. Vypnutí nelze přímo vypnout proud, ale měl by nejprve podržte KONTROLKU, dokud zelené světlo nebliká, projektor chladicí ventilátor zastaví otáčení, a konečně odříznout moci. Takže správný vypínač napájení projektoru nabídky na životnosti lampy a projektoru vnitřní části života velký vliv.

2. Spínací interval by měl být asi 5 minut.

Protože projektor je napájení pomocí poměrné šířkové pulzní modulace je metoda síťové buck a regulátor napětí, stabilní výkon zpracování, a v jednání s těmito odkazy, projektoru, napájení pomocí vypínače napájení a transformátor bude pracovat na vyšší frekvence, přepínač v časté přepínání procesu se přirozeně objevují značné ztráty spínače, tyto ztráty bude převedena na teplo, které vyzařuje ven, tak, aby teplota uvnitř projektoru, navíc samotná žárovka vydává Teplo se shromáždili v projektoru uvnitř malého prostoru, to bude snadné, aby se žárovka výbuchu jev. Kromě toho, časté přepínání napájení, ale také na projekční lampa produkovat velký vliv na aktuální, projekční lampa bude velmi snadné poškození. Aby se zabránilo poškození těchto žárovek, snažíme se přepnout projektor často, ale také na paměti, že po vypnutí projektoru, pokud chcete restartovat, musíte počkat pacient asi 5 minut.

3. To není práce pro více než čtyři hodiny.

Pokud lampa projektoru na dlouhou dobu do práce, projektoru vnitřní zobrazovací systém může vyzařují mnoho tepla, a toto teplo bude vést k projektoru uvnitř rychlému zvýšení teploty, protože lampa projektoru zeď křemičitého za vysoké teploty bude vyrábět odskelnění Jev, což v bílé skvrny, takže hodně odporu k zastavení průniku světla, takže místní oblasti abnormální zvýšení teploty, a tím způsobit další rozšíření devitrified oblasti, tak, že jas rychlý pokles, a je pravděpodobné, že povede k žárovka výbuchu. Proto, pokud je to možné, musíme věnovat pozornost, aby projektor pokaždé, když pracovat nemůže trvat více než čtyři hodiny.

Balíček podrobnosti:

Posílení balíčku, aby se zabránilo poškození výrobku během přepravy, prosím, nedělejte si starosti.

Budeme loď během 1-2 pracovních dnů po obdržení objednávky . Koronavirusvcr.cz : To bude potřebovat celní poplatek , záleží na zvycích vaší zemi. E-packet: Je potřeba delší čas a sledování imformation bude mít opožděný. Do ruštiny : Vaše celé jméno, je potřeba . včetně křestní jméno+prostřední jméno+příjmení , DHL ,UPS ,FEDEX ,TNT jsou k dispozici pro ruské , pokud chcete rychlé dodání, prosím, vybrat E-EMS . Na Brail : Prosím, laskavě řekněte nám svůj CPF NE, můžete si vybrat DHL,UPS,TNT,FEDEX .

Z jakýchkoli důvodů vrátit výrobek ,prosím, kontaktujte nás na první čas, než si dát sporu nebo nám negatie zpětnou vazbu . Zboží, které je poškozené nebo chybějící součásti, není vratná Kupující by měl vzít lodní poplatek, když tyto důvody návratu se stalo, 1. Zákazníci koupili, co nejsou asi koupit, nebo se to nelíbí (non-problémy s kvalitou) 2. Zboží je již mimo záruku platnosti, která je 180 dní od kupujícího dostat lampu.

Štítky: alarm pandora, pandora dálkový ovladač, sanyo, zobrazení pandora, lampa pro sanyo, dxl3000, přívěsek pandora, případ pandora, lmp111, lmp143.

Lampa styl 100% NOVÉ Náhradní Lampa S Bydlením
Dodání 1-2 dny
Značka LUMENŮ&OEM
lampa model 610 351 3744, POA-LMP143
POUŽÍVÁ SE PRO Domov, vzdělání, obchod, škola
Záruka 180 Dní
Pro Sanyo PDG-DWL2500, PDG-DXL2000, DWL-2500, DXL-2000. atd
Číslo Modelu POA-LMP143

Napsat svou recenzi!

Lampa projektoru s bydlením POA-LMP143 610 351 3744 LMP143 pro SANYO PDG-DWL2500 PDG-DXL2000 DWL-2500 DXL-2000 Vysoké kvality

Napsat svou recenzi!

Související produkty