6 Vzor Venkovní Vodotěsné Led Vánoční Halloween Světla Vločka Logo Projekční Lampa Trávník Lampa Dekor Film Světla

Nové

181.23 Kč

Popis:

Výkon: 4W

Barva:RGB

6 Ks vzor objektiv

Režim:Auto

Materiál: ABS plast

Vstupní napětí: 85-260V/50-60Hz

Projekce Pokrytí: 4-8 metrů čtverečních (43-86 sq.ft)

Operace: Vnitřní

Napájecí kabel: cca 1 m (3.28 ft)

Konektor:EU/US/(Poznámka: když umístíte objednávku)

Vlastnosti:

Pro vnitřní zařízené světlé řešení. Velmi snadno nainstalovat.

Různé Vzory - vhodné pro mnoho vzor len karet, snadno změnit.

Úžasné světla LED strany fázi světla auto rotující a roztomilé světelné efekty.

Snadno ovladatelný, vložte kartu do slotu, plug and play.

Montážní držák design pro nastavení osvětlení úhel.

Široce používá v disco, kluby, KTV, hospoda, bar, bankety, svatby, rodinné oslavy, Narozeniny, atd.

• Všechny položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána.• Všechny položky budou odeslány Poštou Mail, který obvykle trvá 15-35 dní, aby se dospělo.• Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), také bude mít vliv mnoho faktorů, například na dovolenou, počasí atd, tak to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení. Děkujeme za pochopení v této věci.• Dovozní cla, daně z přidané hodnoty, a jiné poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.Země Doba Dodání(Poštou Letecky)Pracovní Dny + sobota + SundayNorth Americké /Západní Evropy 7~20 daysEastern Evropy 7~35 daysAustralia 7~30 daysCentral Asie 15~45 daysSouth Americké 15~50 daysEastern Asijské 7~20 daysOthers 15~60 dnů

• Prosím, nechte 1 minutu a kontaktujte nás PŘED odjezdem špatné zpětné vazby, budeme řešit problém pozitivně a dělat vše, co můžeme, aby jste spokojeni• pokud tam je nějaký problém s vaším nákupem. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!

Kontaktujte nás

Naše ordinační hodiny jsou :- 9:00 až 18:00 (GMT +8) pondělí až pátek - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Čína), omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin

Naše Mise:

1. Exportovat vysoce kvalitní zboží z orientu za konkurenční cenu pro vás.2. K práci s našimi zákazníky budovat své podnikání .3. Maximalizovat naše mezinárodní kupující s ziskovosti a konkurenceschopnosti.Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu!

Štítky: disco patro, youtube halloween projekce, umělý trávník, dj, pouliční světlo vánoční dekorace, venkovní vánoční dekorace, kouzelný projektor, fotoaparát strom, vánoční světelné dekorace domácí koláč, slavnostní vánoční světla.

Příležitosti Domácí Zábavy
Styl Mini
Značka LAIDEYI
Číslo Modelu Jevištní Osvětlení Efekt
Moc Další
Napětí Other

Napsat svou recenzi!

6 Vzor Venkovní Vodotěsné Led Vánoční Halloween Světla Vločka Logo Projekční Lampa Trávník Lampa Dekor Film Světla

Napsat svou recenzi!

Související produkty