Galileo Teploměr Vody Drop Předpověď Počasí Láhev Kreativní Dekorace

Nové

344.54 Kč

100% zbrusu nový a vysoce kvalitní

OOTDTY

Vlastnosti:

Galileo teploměr se skládá z ve tvaru kapky skleněné láhve a zářivě barevné skleněné plovoucí míč.

Ručně foukané skleněné koule ukázat krásu řemeslného zpracování, a použít neuvěřitelné chemické změny a jevy, jako je vnitřní zařízení, které jsou krásné a zajímavé.Dokonce i umělecká díla mohou být použity jako vědecké učebnice.

Fyzik Galileo zjistil, že specifická hmotnost kapaliny se mění podle teploty.Použití této zásady, aby se tento teploměr.Když teplota je jiný, hustota kapaliny se bude měnit, a vztlak bude také změnit.Proto, sklo float v kontejneru bude pomalu stoupat nebo klesat s teplotou měnit.Skleněné koule se zobrazí teplota a skutečná teplota je číst na teplotě deska plovoucí na horní skleněnou kouli.

Specifikace:

Rozměry výrobku: 110×80 mm

Hmotnost: 220

g Materiál: sklo, parafín, olej, voda

Počet koulí: 5 lze měřit teplotu mezi 18 ° a 26 stupňů

Poznámka: 1. Prosím, nepoužívejte jej v blízkosti ohně a tepelných zařízení. 2. Prosím, nepokládejte jej na přímém slunečním světle. 3. Nespadají silně nebo silně třít. 4. Pokud je výrobek rozbité, pokud se kapalina uvnitř přichází do styku s pokožkou, prosím, okamžitě opláchněte čistou vodou.Pokud jste na sobě oblečení, prosím, umyjte důkladně vodou.4.Prosím, dovolte 0-1cm chyba vzhledem k ruční měření.pls ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než jste nabídku.5.Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.Děkuji!!!

Balíček zahrnuje:

1 × Sada

Štítky: galileo gps, sklo bouře, galileo, anténa gnss, gnss rtk, počasí, gnss gps, předpověď, stanice počasí, hodiny počasí.

Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Galileo Teploměr Vody Drop Předpověď Počasí Láhev Kreativní Dekorace

Napsat svou recenzi!

Související produkty