400 Domě verzi 3G a GSM intercom bezdrátové dveře a vrata otvírák access controller a služby pomoci volá dc12v napájení vstupní

Nové

3 198.11 Kč

3G Verze GSM Intercom - GSM-Byt

Příkon: DC12V příkon

Uvnitř desky podporují dobíjecí Lion baterie (3,7 V) pro vypnutí alarmu

Zcela 400 objem Domu a každé rodiny může přednastavit dvě Čísla pro interphone mluvit

Když návštěvník přichází,stačí stisknout číslo Domu a #, poté začne vytáčet předvolené číslo

Pro to, aby jednotka, Maximální podporu Domě uživatele je 400 domů a každý dům a přednastavena dvě telefonní čísla pro volání návštěvník

3G Verze pro austrálii, USA , Evropě

Budeme loď regulátor verze podle dodací adresy

Pro tento řád,který je černé barevné provedení

Dvojité Relé výstup

Dvojitý Alarm vstupní port

O GSM interkom pro bytové interphone mluvit s návštěvníkem -----------

Když návštěvník dorazí, zmáčknou tlačítko a přístroj generuje vysoce kvalitní audio volání na 2 čísla, aby oznámit svou přítomnost.Měla by osoba, která hovor chcete povolit vstup, jednoduše stiskněte tlačítko na jejich telefonní sluchátko, aby se uvolnil na desce relé.

Umožňuje 800 telefonní čísla pro volání zdarma se spustí palubní relé k aktivaci brány nebo dveře

Nejen, že je tento systém nabízí dva způsob řeči, Caller ID kontroly přístupu umožňuje známo, čísla pro volání jednotky.Když hovor přichází, a to je okamžitě klesla, a pokud je číslo známo, brány nebo dveře se uvolní.

Ideální pro použití mobilních telefonů namísto 'klíče-přívěsky na klíče, v tom až 800 uživatelů může ovládat brány tímto způsobem.

Jednoduché na instalaci, nastavení a provoz

Dokonce i během hovoru ,můžete stisknout tlačítko klávesnice mobilního telefonu, aby se uvolnil gate otvírák na návštěvu.

Uvnitř recharageable baterie pro pracovní a alarm při power off a baterie by charaged automaticky při normální dodávky energie znovu pracovat.také, pokud objem baterie je nízká,bude to také poslat alarm.

Popis:

(Tento obrázek je pouze pro panel popis.není pro skutečné panel a box barva)

GSM intercom Typ: GSM-BYT

Ideální pro soukromý dům access controller

Objeví se, být doma, když nejste a nikdy ujít dodávky...Pohodlí a bezpečnost!Anti-vandal GSM Telefony pro byty, byty nebo kanceláře.Heavy duty GSM Vstupní Dveře a Interkomy..

Návštěvník audio (hlasové) volání tlačítko Dálkového solární powered nouzové telefonní volání pomocí GSM.Inovace vodotěsný design zámek Vytočí ven, když uživatel stiskne tlačítko volání.Bude zvonit až 2 telefonní čísla v pořadí, mobilní telefony nebo pevné telefony.Vandal odolné provedení, těžká nerezavějící ocel zavolat bod, s flexibilní polykarbonát solární panel, který nebude prasknout nebo zlomit.Ne šroub pro přední panel montážní Lock pro snadnou montáž a bezpečnost Dvojitý reléový výstup pro volitelné snadné ovládání brány otvírák nebo části alarmu Dálkové ovládání relé výstup prostřednictvím klávesnice stisknutí tlačítka, když mluví s návštěvníkem Celé tělo deště proof design

Inovativní ZÁMEK z předního panelu.velmi bezpečnost design

Neomezený rozsah drát zdarma GSM interkom, tlačítko mluvit s návštěvníkem

Autorizované telefonní číslo k otevření brány,GSM-KEY funkce postaven uvnitř

Profesionální průmyslové třídy GSM motoru

Až 800 telefonní číslo úložiště, které umožní automatický přístup na volání a SMS

Příkon: DC12V

Štítky: dálkové houpačka brány otvírák, RTU5024, gsm relé přepínač, brána intercom, hlavní brána otvírák, endoskop pro smartphone, dům intercom, garážová vrata gsm, Řízení Přístupu, sw100 automatické křídlové dveře otvírák.

Číslo Modelu GSM-byt
Příkon DC12V
Verze 3G Verze
Značka HUOBEI

Napsat svou recenzi!

400 Domě verzi 3G a GSM intercom bezdrátové dveře a vrata otvírák access controller a služby pomoci volá dc12v napájení vstupní

Napsat svou recenzi!

Související produkty