Deli 4 ks DIY Papír Dekorativní Lepící Pásky roztomilé Flolwer Washi Pásky, Samolepky Maskovací Páska Velikost 10 mm*10m kancelářské potřeby

Nové

124.51 Kč

Všimněte si, Protože v případě objednávky méně než 5 dolarů,způsob dopravy nenabídl informace po balíčku vlevo Číně, Takže navrhuji, abyste dal hodnota objednávky vyšší než 5 dolarů.Prosím, být informován.

DOPRAVA POLOŽKY

DOPRAVA POLOŽKY

1. Standardní Služba je Čína příspěvek letecká pošta.China post air mail plavby do Asie, Spojených Států, Evropy, obvykle 10-30 dnů,v Jiných zemích je třeba trvat 20-60 dní. 2. Urychlené Služba je Čína pošta EMS, epacket(USA). 3. Máme loď od pondělí do soboty kromě svátků.Prosím, pošlete nám e-mail, NEŽ vaše platby, pokud chcete změnit dodací adresu nebo Velikost a Barvu zboží.

4. Lodní čas během Prázdninové Sezóny (Vánoce, Čínský Nový Rok atd) by mohla být delší než obvyklou dobu.Prosím, dovolte dalších 5-10 dnů jako zpoždění.

O NÁVRAT

1. V případě, že jste obdrželi vadné položky, má zákazník do 7 dnů ode dne obdržení žádosti o vrácení peněz nebo výměnu za nový.zákazník musí vrátit zboží,a budeme nést nákladní dopravy.

2. V případě, že jste obdržel nesprávné položky, Položky musí být vráceno v původním a nevyužité stavu a musí být také v jeho originální krabici a balení.budeme loď položky k vám znovu,a my medvěd nákladní.

ZPĚTNÁ vazba

Milý příteli, pokud jste spokojeni s našimi službami, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu.A budeme dělat totéž pro tebe.Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás jako první, a my vám odpovíme na všechny otázky do 24 hodin.

O NÁS Jsme jedním z dodavatelů z země je nejvíce výhod, my se nachází v Čína je největší distribuční centrum pro dodávky našich výrobků v celé Číně má absolutní cenová výhoda, máme 30 let zkušeností v oblasti Subjektů působících a 10 let praxe v zahraničním obchodu, podnikání, naše domácí Taobao obchod má velmi vysokou reputaci a hodnocení, jsme vaše nejlepší volba.

Štítky: dekor lepicí pásky, washi, řezačka pásky, dekor pásky, maska pásky, řez pásku, roztomilé kawai maskovací páska, ezone lepicí pásky, široká washi maskovací páska, balení páska.

styl1 Kancelářské Potřeby
style3 Kancelářské Lepicí Pásky
style2 office & školní psací potřeby
Lepicí Pásky Typ Maskovací Páska
Typ Položky Páska
Číslo Modelu HZ003
Velikost 10 mm*10m
Množství 4 ks sada
Typ Lepicí Pásky
Značka Deli
Styl Jeden-Strana Pásku

Napsat svou recenzi!

Deli 4 ks DIY Papír Dekorativní Lepící Pásky roztomilé Flolwer Washi Pásky, Samolepky Maskovací Páska Velikost 10 mm*10m kancelářské potřeby

Napsat svou recenzi!

Související produkty