Huawei Honor Sluchátka X1 TWS Bezdrátové Bluetooth 5.0 Sluchátka Vodotěsné Duální Mic potlačení Hluku Sluchátka SBC A AAC

Nové

790.78 Kč

Huawei Honor Sluchátka X1 TWS Bezdrátové Bluetooth 5.0 Sluchátka Vodotěsné Duální Mic potlačení Hluku Sluchátka SBC A AAC

Hlavní Vlastnosti : Pracovní Doba: Poslech hudby/ Hovoru 5 Hodin na jedno nabití ( práce s nabíjecí box až 12 hodin ) Lithium-Železo Baterie: 55mAh signál, sluchátka, 550mAh charing box, Mikrofon: 2 Mikrofon hovoru redukce šumu, takže volání jasnější Přehrávání hudby: (1) Stisknutím tlačítka R/L tlačítka pro dvě po sobě jdoucí časy, pozastavit. (2) Stiskněte a podržte tlačítko R tlačítko na 2 sekundy pro přehrání předchozí skladby. (3) Stiskněte a podržte tlačítko L, tlačítko na 2 sekundy pro přehrání další skladby. Hrají: indikátor je vypnutý. Pauza:indikátor bliká bílé jednou za každých 5 sekund. (Hlasitost je řízena na telefonu.) Call control: Přijmutí hovoru: Stiskněte klávesu R/L dvakrát odpovědět na volání. Hang-up: Stiskněte tlačítko dvakrát. Příchozí hovor, odchozí hovor, svítí bílá kontrolka bliká dvakrát po dobu 5 sekund Zrušit odchozí volání: Stiskněte dvakrát tlačítko a bílý indikátor blikne dvakrát každých 5 sekund. Chcete-li odmítnout příchozí hovor, stiskněte a podržte tlačítko po dobu 2 sekund a bílý indikátor bliká dvakrát po dobu 5 sekund (hlasitost se ovládá na telefonu). Siri a hlasové asistentky: Když je telefon připojen k telefonu, můžete stisknout a podržet tlačítko třikrát používat Siri.

Pravda, Bezdrátová Sluchátka 24 Hodin je v Kombinaci Přehrávání

6 Důvodů, Proč Budete MILOVAT ČEST VÝBĚR Pravda Bezdrátová Sluchátka

*Když ČEST VOLBOU Pravda Bezdrátových Sluchátek, které jsou používány ve spojení s nabíjecí pouzdro, které nabízejí až do 24-hodinovou životnost baterie, založena na spotřebě Energie model Cosonic.

24 Hodin Kombinovaný Audio Přehrávání

Na jedno nabití, ČEST VOLBOU Pravda Bezdrátových Sluchátek můžete vysílat nepřetržitě po dobu až 6 hodin*. Nabíjecí pouzdro drží další tři plné obvinění, což vám dává další 18 hodin přehrávání. To znamená, koncovky, společně s nabíjecím případě, lze dodat do 24 hodin od celkového přehrávání.

Premium Kvalita Zvuku

Jemně vyladěné 7mm bránici produkuje čisté vokály s čistými hlubokými basy, a to zejména na střední a vysoký tón, spolu s full-tělesně zvuk v celém frekvenčním rozsahu.

Dual-mic potlačení Šumu pro Volání

Dvě koncovky začlenit celkem 4 mikrofony, powered by Digitální technologie Zpracování Signálu, určit, co druhá strana říká a oddělit ji od okolního rušení, takže můžete poslouchat na konverzaci a ne hluk.

Nikdy Ujít Porazit

ČEST VOLBOU Pravda Bezdrátová Sluchátka poskytují stabilnější a rychlejší připojení pro lepší zážitek z poslechu. Současně synchronizace technologie, poháněn Bluetooth 5.0 může snížit latence na tak nízké, jak 130ms*. Takže ať už hrajete hry nebo sledujete videa, zažijete dokonalý a synchronizovaný zvuk.

Okamžité Automatické Párování Magnetické Nabíjení Případ

Otevřete nabíjení případ a připojte okamžitě* do smartphonu bez problémů. Když poslouchat, dát na sluchátka zpět do nabíjecí pouzdro s uspokojující snap díky magnetické interiéru.

Intuitivní Dotykové Ovládání

Nyní máte úplnou kontrolu nad tím, co můžete poslouchat přímo na dosah ruky, a to díky na dotek a odezvy snímače nalézt na obě sluchátka.

Zůstat Vědomi toho, Co se Děje

Zůstat vědomi svého okolí se CTÍ VOLBOU Pravda Bezdrátová Sluchátka typu split-design. Můžete používat obě nebo jedno sluchátko, to vše na vašem přání.

IP54 Certifikované Stříkající vodě A Prachu Odolnost

S IP54 rating, lehké postříkání nebo pot nemůže zastavit z pobytu v zóně s své oblíbené skladby. Takže udržet klid a rock na.

Perfektní

ČEST VOLBOU Pravda Bezdrátová Sluchátka jsou navrženy s ergonomickou strukturu, aby se vešly snuggly do uší pro bezpečné, pohodlné nošení.

Párování Průvodce

Štítky: huawei x1, čest sluchátka x1 originál, sl tws sluchátka, bluetooth dostávají, čest, fones sem fio, přenosné auto bezdrátová nabíječka, ios sluchátka, honor x1, uiisii sluchátka bluetooth.

Ovládací Tlačítko No
Codecs2 AAC
Sluchátko Kapacita Baterie 55 mAh (typ.)
Ovládání Hlasitosti No
Bluetooth Verze 5.0
Certifikace CE
Funkce Duální Mikrofon pro snížení hluku
Nabíjecí Pouzdro Kapacita Baterie 500 mAh (typ.)
Vocalism Princip Dynamické
Původ KN(Původu)
Styl In-Ear
Codecs1 sbc
Číslo Modelu Huawei Honor Sluchátka X1
Impedance Reproduktorů 16 ohmů
Aktivní Hluk-Zrušení Ano
Bezdrátové Typ Bluetooth
S Mikrofonem Ano
Čistá Hmotnost O 47.1 g
Komunikace Bezdrátové
Podpora APLIKACE Ano
Vodotěsné IP54
Je bezdrátový Ano
Značka Huawei Honor
Způsob Nabíjení Nabíjení případ

Napsat svou recenzi!

Huawei Honor Sluchátka X1 TWS Bezdrátové Bluetooth 5.0 Sluchátka Vodotěsné Duální Mic potlačení Hluku Sluchátka SBC A AAC

Napsat svou recenzi!

Související produkty