Militech Černá NIJ IIIA 3A 0101.06 Balistické &NIJ 0115.00 Úroveň 2 Bodnout Odolné Skryté Vesta Zakrývatelné Aramid Neprůstřelnou Vestu

Nové

6 801.30 Kč

*** ***

Kupujete Od ISO 9001 : 2015 Certifikovaný Výrobce Specializující se Na Výzkum, Vývoj A Výrobu Balistické Přilby, Balistické Vesty, Balistické Panely a Bodnout Odolné Vesty. Náš ISO Certifikát Číslo Je 00120Q37314R1M/3600, A Mohou Být Ověřeny Z Čína Kvality Certifikace Center Odkaz Níže:

Koupit S Důvěrou! Náš Slib vám:

**Budeme Používat Naše 15 Let Zkušeností Jako Výrobce, Aby Zajistily, Že Máte Příjemný Zážitek Nákup

**Rádi Vám Zodpovíme Všechny Otázky A Dotazy Co Nejdříve

**Budeme Loď Vaší Objednávky V Rychlém A Efektivním Způsobem

**Používáme Koronavirusvcr.cz je Přepravní Kalkulačka Určit Náklady na Dopravu. Neúčtujeme Manipulační Poplatek

**Používáme Především Komerční Dodávky Služeb, Jako je Fedex/DHL/TNT/UPS/EMS/SF-Express/DPEX/ARAMEX Pro Naše Vysoké Hodnotě Položky. Prosím, Odkazovat Se Na Náš Seznam, A Neváhejte Kontaktujte Nás, Pokud Máte Jakýkoliv Dotaz

**Necháme Pozitivní Zpětnou Vazbu A Budeme Doufat, Že Získají Vaše Taky

**Pro Více Informací Balistických Norem, Prosím, Navštivte

Pod zemí Evropské Unie, pokud si vyberete DHL služby, postaráme SE O VAŠE DOVOZNÍ POPLATKY.

Spojené Království, Španělsko, Nizozemsko, Lucembursko, Itálie, Německo, Francie, Belgie, Rakousko, Irsko, Dánsko, Finsko, Řecko, Portugalsko, Švédsko, Bulharsko, Česká Republika, Estonsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Malta, Slovensko, Polsko, Rumunsko.

Tento Výpis je Pro PRE-PRODEJ JEDNOHO (1) Kusu Mužská Verze Zakrývatelné Neprůstřelná Vesta Vyrobena z Aramidové Šťávy v USA je Nejnovější NIJ IIIA 0101.06 a Bodat/Bodec NIJ 0115.00 Úroveň 2 Standardní. Vyrábíme všechny naše Dual Vesty na zakázku s cílem maximalizovat trvanlivost. Dodací lhůta bude 7-14 dnů, prosím, kontaktujte nás před objednáním.

Naše Balistická vesta může být nejlepší volbou pro VIP, Důstojníci, zákon vymahač. Skryté design, nízká hmotnost, Pohodlné výkon s Vynikající kvalitu a nižší funkce;

Klíčové Vlastnosti:

SAPs Materiál: Importované Teijin Twaron Aramid Dělal UD (Jeden z Nejlepších Světových Aramid Balistický Materiál s mnohem lepší výkon než normální K29 vlákno vyrobené UD)

Aramid UD Vrstev: 38

Nosný Materiál: Poly-bavlněné tkaniny, která má schopnosti poskytuje velkou prodyšnost a pohodlí.

Výkon: NIJ IIIA 0101.06 & NIJ 0115.00 Úroveň 2 Garantované!(Vynikající balistický výkon a bodat/bodec odolné výkon)

Vynikající škálu Zakrývatelné vesta k dispozici pro Skryté účel. Bezpečnější pro speciální nositele, jako jsou VIP, Důstojníci vymáhání práva úřady a Policie.

S Ne Více Než 36mm BFS (Trauma) - S Normální a Životního prostředí/Podmíněné Zkoušce Z HP. White Z USA

Precizní šití, vynikající kvalita

Klasické zakrýt vesta design, ergonomický deisgn pro lidské tělo.

S 6 body, velikost nastavitelná na suchý zip.

Zkušební Laboratoř: BMT Austrálie

ISO 9001 : 2015 Certifikované vesty Výrobce, Značka

Ochrana Před Hrozbami:

Testováno V Úřední Laboratoř BMT, Austrálie

NIJ IIIA 0101.06 Balistické Zkoušky:

357 SIG FMJ FN, 125gr, 453m/s, BFS: 18mm, Žádný Průnik

.44 MAG SJHP, 240gr, 436/s, BFS: 25mm, Žádný Průnik

NIJ 0115.00 Úroveň 2 Bodnout Odolné Test:

P1 Blade, Test Energetické 50.3 J, Žádný Průnik

S1 Čepel, Test Energetické 50.6 J, Žádný Průnik

Podívejte Se Na Naše Laboratorní Testovací Videa Níže

Militech Youtube Kanál:

https://www.youtube.com/channel/UCOI79m_vVOBw5I2iB3ubr5A

Militech je Facebook Stránce:

https://www.facebook.com/militechgears

Na rozdíl od jiných prodejců, nebudeme testovat panely sami-Jsme prostě komise akreditované balistické laboratoře, aby to udělal. Desítky tisíc amerických dolarů bylo investováno v našem produktu zkušebnictví-Tento vzorek panelu předložena BMT, Austrálie, která se 3 záběry .357 Sig a 3 střely .44 Magnum byly vypalovány na tomto podmíněném vzorků (ponoření na dobu 30 minut) , dvě rány z každý strany P1 A S1 čepele (33 jouls a 50 jouls) a všichni přišli s Průnik Výsledek ! (Vezměte prosím na vědomí, v NIJ 0115.00 příspěvek ve výši 20 mm penetrace je přijat pro E2 standardní, náš panel překročily požadavky opravdu !)

Níže Je Naše Testovací Zprávy Z Úřední Laboratoř BMT, Austrálie

Poštovné a Výnosy

Během "změny smýšlení" období, můžete vrátit zboží kdykoliv-Dokonce i v perfektním stavu. Poté, co jsme obdrželi vrátil produkt(y), budeme nejprve zkontrolovat stav zboží a pokračovat náhradu podle níže základ;

a) Pokud je výrobek vrácen z důvodu problému s kvalitou dodání zákazníkovi, požadujeme důkaz o fotky od zákazníka konec na podporu takové žádosti před návratem produktu(y), může být přijat. Jakmile žádost schválena a zboží vrátil, PLNÁ NÁHRADA BUDE PROVEDENA na VÁŠ ÚČET DO 24 HODIN

b) Pokud je výrobek vrácen z důvodu mysl zákazníka změnit, zákazník se musí postarat o související náklady na dopravu, budeme moc rádi, když zboží může být vráceno v prodávat stavu a v originálním obalu, nebo budeme muset použít odpočet na vrácení peněz na základě stavu zboží vrátit.

Daně a Dovozní poplatky

Můžete být povinni zaplatit Daně/dovozní poplatek na dodání, viz vaše země dovozní předpisy a neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakýkoliv dotaz.

Zpětná vazba

Velice si vážíme vaši zpětnou vazbu na každou transakci. V případě, že jste nespokojeni o naše výrobky, prosím, laskavě kontaktujte nás a my se pokusíme v našich silách vyhovět vašim potřebám.

Všechny položky prodávané u nás jsou garantované na jeho kvalitě vždy! Všechny fotografie zobrazeny v seznamu jsou naprosto zaručeno, že bude přijata u nás. Obdržíte přesně tu položku, na obrázku a popsány vždy! Nákup od nás s důvěrou!! Zkontrolujte, zda komentáře od našich spokojených zákazníků níže!!!

Štítky: neprůstřelný, kulka vesta, lukostřelba tip, ARAMIDOVÉ VLÁKNO, neprůstřelný štít, helma militech, anti stab vesta, neprůstřelná vesta, neprůstřelné brnění, vestu.

Certifikace CE
Značka militech
Neprůstřelný Materiál Twaron Aramid
Číslo Modelu NCSF2
barva černá
Dopravce Vesta Materiál Poly-bavlna
Záruka na Nosič 1 Rok
Původ KN(Původu)
Záruka na Měkké Brnění Panely 5 let od data výroby

Napsat svou recenzi!

Militech Černá NIJ IIIA 3A 0101.06 Balistické &NIJ 0115.00 Úroveň 2 Bodnout Odolné Skryté Vesta Zakrývatelné Aramid Neprůstřelnou Vestu

Napsat svou recenzi!

Související produkty