Vizuální Poruchy Lokátor, Optické Vlákno Kabel Tester 30 mw Červený Laser Světlo 5-30KM Pen Typ Vizuální Poruchy Lokátor

Nové

241.14 Kč

Specifikace Název Produktu Vizuální Chybový Lokátor Výstupní Výkon 1mW,10mW,20 mw může být volitelně na přání zákazníka Vlnové délce 650nm±10nm Emitor Typ FP-LD Optický Konektor 2,5 mm Univerzální konektor, 1.25 mm konektor Provozní Model CW,2HZ Baterie Doba Provozu 65 hodin/[email protected] Napájení 2 ks AA baterie Provozní Teplota(°C) -10~+45 Teplota Skladování(°C) -40~+70 Rozměry(mm) φ15*180 Hmotnost(g) 170g

Optické Vlákno Pero-typ Červená Světelný Zdroj

Pero-založen červený zdroj světla, které používají polovodičový laser 650nm jako světlo emitující zařízení, a to prostřednictvím konstantní proud disk, přenášet červené světlo, které moc je stabilní. Po připojení přes optické rozhraní, červené světlo může vstoupit do multimode a single mode fiber, dosáhnout funkce detekce optické vlákno chyba. To je nepostradatelným nástrojem pro optické konstrukce, optické sítě, údržba, optická zařízení, výrobu a výzkum. Aplikace 1.Vlákno zlomeniny a ohýbání chyba umístění;

2.OTDR stínu nepodařilo inspekce;

3.Do konce vlákno identifikace;

4.Údržba v oblasti telekomunikací, CATV;

5.Zkušební Laboratoř optických vláken;

6.Vlákno směrování a kontinuitu kontrola v optických sítích. Funkce

1. 2,5 mm univerzální konektor, pro 1,25 mm konektory;

2. FC (Samec)-LC (Samice) konvertor mohou být poskytovány na základě žádostí;

3. Pracuje buď v CW nebo Pulsní;

4. Konstantní výstupní výkon;

5. Nižší Baterie varování;

6. Dlouhá životnost baterie (až 60 hodin);

7. Crash-důkaz a prach-důkaz design pro laserové hlavy;

8. Laserové případě pozemní design zabraňuje ESD poškození;

9. Hořící testování pro zajištění spolehlivosti;

10. Přenosný a robustní, snadno ovladatelný;

11. Záruka, CE normy obsahují EMC, EMI, ROHS.

Štítky: server supermicro, cisco switch, Vlákno, čest, převodník moxa, mellanox connectx, 50w fiber laser, network tester, netgear router, mikrotik routerboard.

Vlnová délka 1310/1550nm
Vlákno Typ Single Mode
Název produktu Vizuální Poruchy Lokátor
Napájení AA*2(není součástí balení)
Položka Délka 3m
Typ Konektoru Hybridní
Hmotnost 97G
Kompatibilní Aruba
Číslo Modelu JYD
Značka tapirapeco

Napsat svou recenzi!

Vizuální Poruchy Lokátor, Optické Vlákno Kabel Tester 30 mw Červený Laser Světlo 5-30KM Pen Typ Vizuální Poruchy Lokátor

Napsat svou recenzi!

Související produkty