Bezpečnostní Elektrický Drop Šroub Zámku pro Plně Rám Méně Skleněné Dveře, Elektronický Zámek Dveří Systém Kontroly Přístupu Kit Bezpečnostní

Nové

852.61 Kč

Toto zamykání je speciální design s odolného materiálu. To může chránit váš domov nebo podnikání obchody. Nízké provozní a pohotovostní proud.

Vlastnosti:

Zabezpečený režim: dveře se zámkem, zatímco dodávány s mocí, a odemknout bez napájení.

Je vyrobena z odolné a vysoce hliníkové slitiny materiálu, odolné pro použití.

Speciální okruh design, dveře odemknout až do odpojení napájení.

S žádné vnější rušení, takže je stabilnější a bezpečnější.

Specifikace:

Barva: Stříbrná

Materiál: Hliníkové Slitiny

Pracovní Napětí: DC 12V

Pracovní Proud:

Běžný Režim:

Start Stav: 450mA

Přetrvávající Stav: 450mA

Nízké Teploty Režim:

Start Státu: 750mA

Přetrvávající Stav: 180mA

Lock Mode: Magnetický Indukční

Zámek Velikost: 16 5 5 cm

Zámek Hmotnost: 1kg

Seznam Balíčků:

1 Elektrický Zámek

1 Čelní Desku

1 Magnetickou Základnou

1 Balení Šroubů

1 Uživatelská Příručka

Přijímáme Kreditní Kartou, Western Union, TT. atd. Můžete si vybrat metodu, která je nejlepší pro vás výhodné. Platba musí být provedena do 7 dnů od objednávky, pokud můžete si to vyzkoušet okamžitě, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu. K pretect vaše zájmy, vaše platba bude dočasně v držení Koronavirusvcr.cz, a nebude uvolněna až obdržíte vaši objednávku a stisfy.

Normálně, budeme loď objednávky do 1-2 pracovních dnů po zaplacení vymazány. Prosím, ujistěte se, že vaše adresa je správná, než platba. Prosím, dejte nám 1-3 nízké skóre na dopravu, jak jsme dodávané položky rychle, ale zámořské dodávky závisí na mnoha faktorech, jako je logistika, počasí, země, politiky, nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás nejprve.

S cílem zajistit, že obdržíte vaši objednávku, aniž nebo nižší daně, budeme deklarovat jako "DÁREK" s nižší hodnotou, hodnota neodráží celkové ceny, kterou jste zaplatili nebo tržní hodnotu a může se nepoužije pro země s různými celní pravidla. Pokud se vám nebude líbit, s nižší hodnotou prohlášení, prosím, kontaktujte nás, nebo zanechání zprávy v objednávce. Žádné dovozní poplatky nebo poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

Pokud si chcete koupit více, prosím, kontaktujte nás. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, nebo otevření spory, budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy. Všechny e-maily budou replyed během 1 dne, Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, laskavě znovu poslal svůj e-mail, budeme vás odpověď co nejdříve.

Štítky: tag karty 5yoa, systém kontroly přístupu, skleněné police šroub, HCCTG, sklo držák šroub, pevné elektrické zamykání, uzavřený elektronický dveřní zámek šroub, klávesnice 5yoa, kožená peněženka rfid, kopírka 5yoa.

Číslo Modelu BoltL05
Značka 5YOA
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Bezpečnostní Elektrický Drop Šroub Zámku pro Plně Rám Méně Skleněné Dveře, Elektronický Zámek Dveří Systém Kontroly Přístupu Kit Bezpečnostní

Napsat svou recenzi!

Související produkty