Zpětná Kadidlo Vodopád Buddha Kadidlo Držitel Home Dekorace Ručně Vyráběné Vodopád Šťáv Aroma Hořák Kadidelnice

Nové

234.53 Kč

NE:200706150522

Hmotnost:340gram

Velikost:50.00X60.00X200.00 mm

Laskavě Připomenutí

1.O Produkci

Všechny produkty v našem obchodě jsou trochu střelba továrny přímé.tam má detailssize,barvy a další informace na detaily výroby.věnujte, prosím, pozornost.Veškeré zboží skladem,můžete objednávat.

2.O Lodní Dopravy

Zašleme yourorder do 24 hodin po zaplacení,balíček je možné sledovat in3-10 dní po doručení.

3.O Barva

Naše Obrázky arereal produktu střílet,ale v důsledku různých osvětlení a displej,v-druh andpictures může mít mírně rozdíl v barvě,doufám, že víte, a pochopit.

4.O Balení

Budeme používat safepackage,ale pokud je zboží poškozené cestou,prosím, kontaktujte nás do 24 hodin po obdržení zásilky,budeme to řešit.

5.Zpětná vazba

Jsme greatlly ocení vaše 5-Hvězdičkový POZITIVNÍ zpětnou Vazbu .Velice si vážíme vašeho doporučení, který nám umožňuje nabídnout lepší služby pro vás. Pokud tam je nějaké qusetions o pořadí, nebo chcete vědět více informací o našich produktech, prosím, neváhejte kontaktovat se mnou. Pokud produkt, který jste obdrželi, byl poškozen nebo špatný styl,prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu první. Laskavě prosím, kontaktujte nás za prvé, budeme jednat s ním, a přijít na nejlepší řešení. Vaše satifaction je náš nejlepší motivace dělat lepší.Pokud máte jiný problém ,obraťte se na nás s E-nehty,Trademanager,Whatsapp,WeChat, budeme se snažit v našich silách vyřešit vaše obavy.

6.O Velkoobchod

Máme nejvícepopulární productions a nejvíce konkurenceschopnou cenu našim zákazníkům po celém světě.Vítejte velkoobchod,prosím, kontaktujte, jsme vám dobré produkty, acena.

Štítky: santalové dřevo, zpětný chladič 15, tvář balíčku, sklo chladičem, kadidelnice vodopád, držák na vonné tyčinky, zpětná kadidlo buddha sklo, zpětná kadidlo budda, kadidlo hořák, zpětná kadidlo buddha.

Řemesla ruční práce
Číslo Modelu 200706150522
Klasifikace Kadidlo Základ
Původ HK(Původu)
Použití Neatening/Skladování
200706150522 764679
Výroba Aromaterapie Deska
Kosmetické Funkce Utěšovat a Uklidňující
Materiál Keramické
Oblast Použití Obývací Pokoj
Plug Typ Další
Velikost 50x60x200mm
Efekt Odolné
Typ Kadidlo Hořák

Napsat svou recenzi!

Zpětná Kadidlo Vodopád Buddha Kadidlo Držitel Home Dekorace Ručně Vyráběné Vodopád Šťáv Aroma Hořák Kadidelnice

Napsat svou recenzi!

Související produkty