Pro RCBo4 433,92 MHZ Rolling code náhradní dálkové ovládání

Nové

4 861.12 Kč

Bezpečnější život začíná s našimi produkty!

Kompatibilita

SMILO SM2 SMILO SM4 zboží dostanete 1x kompatibilní dálkové ovládání 1 x keychain baterie inclued Technické Specifikace:

- 100% kompatibilní s originální SMILO 433,92 Mhz dálkové ovládání

- Počet kanálů: 4 Kanál

- Přiřadit až 4 různé programy na 4 knoflíky.

- Vysílací Vzdálenost: až to150m (500 ft.)

- Frekvence: 433,92 MHz Rolling code

- Baterie: 12V 27A Alkalické

- Rozměr: 55 mm x 31 mm x 14mm

- Hmotnost: 30g

- Provozní Teplota: -20° c až 72°C (-4° až 161.6°F)

- Kryt Materiál: Jak je znázorněno na fotografii výrobku, plastové nebo kovové

- Vestavěný posuvný ochranný kryt, který pomáhá zabránit nechtěnému provozu

Další: Elegantní nový případ s modrou LED indikátor přenosu, hezký přívěšek na klíče kroužek za předpokladu,

- Kód Počet Kombinací Kódů: Více než 4.29 Miliard Náhodné Kódy

- Snadné programování, které trvá méně než 30 sekund

KTERÉ VZDÁLENÉ OBDRŽÍM? Dálkový ovladač, který obdržíte, je, že poukázal na pomocí šipek, pokud je kompatibilní dálkové nebo snímku na jeho vlastní, jestli to je originální dálkové ovládání. CO JE KOMPATIBILNÍ DÁLKOVÝ OVLADAČ? Kompatibilní dálkový ovladač je neoriginální dálkové nevyrábí od stejného výrobce jako originál, ale bude kompatibilní s vaším motorem. Existuje mnoho aftermarket vzdálená, mají stejné nebo podobné dálkové tvar ,prosím, ujistěte se, že vzdálený značku a model před objednáním JAK mám VĚDĚT, já JSEM si zakoupit SPRÁVNÝ OVLADAČ? Zajistit kompatibilní, ujistěte se, že váš originální ovladač je na snímku v hlavní image a váš motor značka a model je uveden v seznamu kompatibility v popisu. Pokud si stále nejste jisti, zeptejte se nás o pomoc. PROČ REMOTE MÍT VÍCE NEŽ JEDNO TLAČÍTKO? Další tlačítka slouží k být naprogramován tak, aby ostatní dveře jako některé domy mohou mít bránu a více garážová vrata. PROČ JE TAM ŠKRÁBANCE NA PŘEDNÍ VZDÁLENÉ? Většina našich dálkových ovladačů modrý ochranný film na přední straně, aby se zabránilo poškrábání, prosím odstraňte tento film odhalit kovový povrch. BUDU PŘIJÍMAT POKYNY? Většina instrukcí lze nalézt na Popis Produktu Pro kompatibilní vzdálenou , programovací metodu, která je všechny stejné jako váš původní dálkový ovladač , můžete odkazovat své původní manuál nebo vyhledávání na google BUDE DÁLKOVÝ ovladač S BATERIÍ? Ano, všechny dálkové ovladače jsou k dispozici s baterií. CO POTŘEBUJI VĚDĚT O CENĚ? Vzhledem k různé země, politiky , Dovozní cla , daně nebo poplatky může způsobil nejsou zahrnuty v ceně .Účtované jsou kupujícího odpovědnost . Velkoobchody/Hromadné objednávky, můžeme nabídnout slevu , pro více detailů, prosím, obraťte na prodej.

Štítky: snt21, 433 92 mhz, 433 mhz garáže dálkové ovládání rolling-code, ktnnkg spínač, univerzální dálkové ovládání brány rolling-code, dlouho dálkové ovládání rolling-code, kód dálkového ovládání roll, 433 MHz, 433mhz bezdrátové dálkové ovládání rolling-code, hcs301.

Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Pro RCBo4 433,92 MHZ Rolling code náhradní dálkové ovládání

Napsat svou recenzi!

Související produkty