DasMikro 2.4 G 8CH AFHDS Nano Povrch Přijímač Das87 1/87 Díly Pro Flysky Vysílače Micro Závodní Rc Auto Díly

Nové

294.01 Kč

Popis: Název Položky: DasMikro 8 Kanál AFHDS Nano Povrch Přijímač Kanálů: 8ch Frekvenční Pásmo: 2.4 GHz AFHDS Modulace: PWM Velikost (W*Hx*D): 14 x 10 x 4 mm Hmotnost: 2g Vlastnosti: Standardní 2.4 Ghz 8-Kanálový Přijímač Flysky Vysílače, kompatibilní s Flysky GT2B, GT3B, GT3C, i6, i10, T6, CT6B, TH9X 2.4 Ghz AFHDS Vysílač protokolu. Ultra Kompaktní velikost konstrukce s auto-bind.

Poznámka: nová verze nemám anténu nymore, ale můžete sorder 3cm dlouhý drát k correr jako anténa. Bind: není Tam žádný vázat pin navržen tak, přijímač má "autobind" postup stejně jako s malými quad-helikoptéry. Když je zapnuto, přijímač se pokusí vytvořit vazbu s vysílačem asi 3s (led bliká). Pokud přijímač najít vysílače (musí být také v bind módu), pak to rozpoznat vysílač a k němu váže. Pokud to nemůže najít žádné vysílač do bind módu okolí, to padá zpět na dříve vázané vysílač identifikátor a váže se k tomu. Tímto způsobem můžete uložit další pin a stačí vázat pouze jednou. Po vázat postup, Pokud je příjem ok, pak vedl v případě, pokud není signál na led, pokud off, pokud recepce-li špatný led bliká náhodně.

Štítky: rc truck, micro das87, signstek fm vysílač, fs flysky přijímač, příjem turnigy, heli rc přijímač, fs gt5, afhds 2a přijímačem, radiolink rc, rc ovládání, dělená zadní s.

RC Díly A Accs Přijímače
Materiál Plastové
Plast Typ ABS
Čtyři-Pohon kola Atributy Ostatní
Pro Typ Vozidla Auta
Upgrade Díly/Příslušenství Ostatní
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení Přijímače
Velikost 4cmx2cmx1cm
Technické parametry Hodnota 2
Nástroj Dodávky Ostatní

Napsat svou recenzi!

DasMikro 2.4 G 8CH AFHDS Nano Povrch Přijímač Das87 1/87 Díly Pro Flysky Vysílače Micro Závodní Rc Auto Díly

Napsat svou recenzi!

Související produkty