Multifunkční DC 5V-12V Stepper Motor Driver 2 Fáze 4 Fáze Stepper Motor Driver Board Regulátor Otáček DIY Domácí Nářadí

Nové

84.86 Kč

Specifikace:

Zbrusu nový

Rozsah napětí: DC 5V-12V

Jmenovitý Proud: ≤800mA

Napájení Reverzní Připojení Ochrany: ano

Over-aktuální Ochrana: ano

Přehřátí Ochrana: ano

Jemné zpracování a dobrý výkon.

Snadné použití.

Dlouho služba život.

Pracovní Režim:

1. Normální Režim 1: S1 tlačítko start stop, S2 vpřed a vzad tlačítko, W2 potenciometr otáček. Pokud limit obrácení je nutné, dva mezní spínače mohou být připojeny k P3 pin, a motor pohybu hřídele je namontován s kontakty, tak, že motor bude opětovat v rámci zdvihu mezi dva koncové spínače.

2. Normální Režim 2: S1 dopředu na tlačítko start, S2 obrátí na tlačítko start, stiskněte jakékoli tlačítko pro zastavení. W2 potenciometr regulace rychlosti. Pokud na doraz, je nutné, dva mezní spínače mohou být připojeny k P3 pin, tak, že motor se zastaví, když se dotkne koncový spínač a motor se obrátit poté, opak kliknutí na tlačítko.

3. Jog Režim: S1 tlačí vpřed, rotace, uvolňuje zastavit, S2 lisy reverzní otáčení, uvolňuje zastavit, a W2 potenciometr nastavuje rychlost. Pokud limit zastavení je nutné, horní mezní spínač může být připojen k P3.

4. Automatické zpáteční Režim: S1 spustí a zastaví, S2 je obrácen, W2 potenciometr rychlosti, a W1 potenciometr nastaví automatické zpáteční kroky. Po spuštění, motor se automaticky spustí a zpět v počtu kroků upravena W1.

Obsah balení:

1 x Stepper Motor Driver Board

Poznámka:

Položka barva zobrazena na fotografiích může být zobrazeno mírně lišit na monitoru počítače, protože monitory nejsou kalibrovány stejně.

Štítky: dc driver motoru, krokový motor desky, krokové motory regulátor otáček, posílení převodový motor, driver krokového, velký motor driver, střídavý motor drive, stepper motor controller ovládání, dm860, krokový motor.

Napájení DC
Číslo Modelu Stepper Motor Driver
Původ KN(Původu)
Typ Motoru Krokový Motor
Certifikace NIC

Napsat svou recenzi!

Multifunkční DC 5V-12V Stepper Motor Driver 2 Fáze 4 Fáze Stepper Motor Driver Board Regulátor Otáček DIY Domácí Nářadí

Napsat svou recenzi!

Související produkty