Kompresní Ponožky 15-20 mmHg Muži, Ženy, Hadice Podporu Punčochové zboží Rukávy Mateřství,Těhotenství,Křečové Žíly,Úlevu Shin Dlahy,Edém

Nové

450.93 Kč

Kompresivní punčochy třídy 1 (mírná komprese)

Třída 1 - 15-20 mmHg Střední komprese.Indikován pro profylaxi žilních onemocnění v rizikových pacientů, unavený a těžký pocit v nohou, výskyt křečových žil v průběhu těhotenství, trombóza a embolie.

Funkce

Značka: VARCOH ®

Série: Lékařské

Pohlaví: Unisex | Muži | Ženy

Komprese: 15-20 mmHg

Materiál: Odolný / Unisex

Velikost: Liší Se

Věková skupina: pro Dospělé

Obsah Vláken: 70% Nylon, 30% Spandex

Balíček zahrnuje: 1 Pár

Kompresní punčochy v této kategorii jsou vlastně téměř shodné s obyčejným punčochy ve vzhledu – nicméně, když přijde na to, jak fungují, rozdíl je zcela zřejmý.

Budete mít znatelné zlepšení v oběhu pomáhá, aby se zabránilo problémy s žíly a křečové žíly.

To je důvod, proč byste si měli vybrat kompresní punčochy

Existuje velké množství dobré důvody pro investice do dvojice kompresní punčochy.Budete mít znatelný lepší každodenní život, jako oběh z nohou a chodidel k srdci zlepšuje.To je v důsledku zvýšeného tlaku na žilní pumpy, která na oplátku zjistí, že je snazší vyrobit správný krevní oběh.

Zkrátka se to děje následujícím způsobem: čím dál, tím dostane krev od srdce, nižší tlak se stává.To je velmi logický vývoj.Nicméně, s pár kompresních punčoch si můžete udržet oběh i celou cestu dolů na nohy, které také poskytuje více pohodlné oběhu.Proto, investice do dvojice kompresní punčochy je opravdu dobré rozhodnutí, bez ohledu na věk nebo váhu.

* Dimenzování každá značka se také liší.Zajistit si objednáváte správnou velikost pro vás, viz tabulka velikostí pro tento konkrétní výrobek před provedením výběru.

Velikost Průvodce:

✸ Velikost Poznámka:

Protože tyto podpůrné ponožky jsou užší než běžné punčochy, vy jste si mohla objednat o jednu velikost větší, pokud patří do následujících případech:

1. Mezi dvě velikosti;

2. Poprvé nosit kompresní punčochy,

3. Chcete více pohodlné na nošení.

✸ Pokud nevíte, jak vybrat velikost, prosím, kontaktujte nás.

Model show:

Štítky: ms jóga ponožky, muži čiré ponožky, zimní výprodej vana hardware sady, šaty quinceanera, africké dashiki maxi šaty, mužské svetr, šaty pro těhotné ženy volné, luxusní ženy značkové krajkové ponožky, roucho ženy, bambusové pánské ponožky.

Ponožky Typ šaty
Tloušťka STANDARDNÍ
Obscénní Obrázek No
Materiál Nylon
Sexuálně Sugestivní No
Číslo Modelu CTJF007-BS
Značka VARCOH
Úroveň Komprese 15-20 mmHg

Napsat svou recenzi!

Kompresní Ponožky 15-20 mmHg Muži, Ženy, Hadice Podporu Punčochové zboží Rukávy Mateřství,Těhotenství,Křečové Žíly,Úlevu Shin Dlahy,Edém

Napsat svou recenzi!

Související produkty