Retro Enchase Odolné Pryskyřice Ohnuté Kolo Mini Kouření Tabáku Potrubí Dárek Potrubí Odolné Tabák Potrubí Počáteční Čištění Potrubí BD59C

Nové

72.06 Kč

Pre-nákup Informací

1) Přímý výrobci, zdroj zahraniční obchod, Množstevní slevy vítáme dotazy

2), Barvy se nemusí zobrazovat přesně tak, jak je vidět na fotografii v reálném životě vzhledem k rozdílům mezi

počítačové monitory a pouhým okem barevný rozdíl.

3)podporujeme smíšené barvy v objednávce,zašleme barva náhodně,Pokud si nemůže vybrat barvu.

4)Pokud jste země není v rozmezí Doprava Zdarma zemích,můžete nám E-mail dotaz přesně nákladní.Produkty Detaily Vyrobené z Vysoce kvalitní speciální materiály

Neobsahuje žádné Škodlivé Objekty

Velikost balení: 15*65*32 mm Hmotnost s balením: 0.042 g Produkty Show

Prodávající Služby

Platba

Existuje mnoho platební metody jsou k dispozici na DHgate.com jako jsou kreditní karty, real-time bankovní převody, offline platby (bankovní převody).

Můžete si vybrat metodu, která je nejvhodnější pro vás.Chránit vaše zájmy, vaše platba bude dočasně v držení DHgate a nebude uvolněna až obdržíte vaši objednávku a jsou s ní spokojeni.

Doprava

1. Přepravní náklady: Klikněte na tlačítko "Doprava a platba" kartu na detailní stránku produktu, a uvidíte dodací údaje.Si můžete spočítat přepravní náklady zadáním požadované informace.

2. Přepravní doba: doba přepravy se liší s různými způsoby dopravy.

3. Položka Doba Zpracování: doba zpracování pro konkrétní pořadí se liší podle typu produktu a stavu populací.Většinou, doba zpracování může být 3 až 15 pracovních dnů.

Návrat Politiky

Pokud chcete vyměňovat položky, které obdržel, musíte nás kontaktovat do 3 dnů od obdržení vaší objednávky.A vy byste měli platit dodatečné přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav.

Zpětná vazba

Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.To bude jen trvat 1 minutu.Děkuji!!!

Štítky: ohnuté skleněné trubky kouření, majitel psa, oramge silikonové kouření potrubí, skleněné potrubí vody, e vape pipe, bubbler sklo, dropper, tabák nástroj, dýmkový tabák, bong sklo potrubí.

Tvar Zdarma Typ
Materiál Kovové
Číslo Modelu BD59
Značka Anonio
Technics Lak

Napsat svou recenzi!

Retro Enchase Odolné Pryskyřice Ohnuté Kolo Mini Kouření Tabáku Potrubí Dárek Potrubí Odolné Tabák Potrubí Počáteční Čištění Potrubí BD59C

Napsat svou recenzi!

Související produkty