Vzpírání Pásu Fitness Gym Powerlifting Pás Podporu Ortéza Sportovní Kulturistika Zpět Bederní Chránič Pasu Trenér

Nové

342.20 Kč

Vlastnosti:

1. CVIČENÍ V TĚLOCVIČNĚ: Fire Team Fit Hmotnost Pásy pomáhají podporovat dobré formě, zatímco zvedání. Vyhnout se zranění a maximalizovat váš cvičební výkon. Na rozdíl od objemnější kožené opasky, to je měkčí, flexibilní a pohodlné na nošení.

2. PRÁCE S DŮVĚROU: Cítit se a vypadat co nejlépe a zároveň podporovat bezpečné vzpírání techniky. Ať už jste v posilovně, nebo nesoucí starého psa po schodech nahoru, můžete mít prospěch z přidané stabilitu této hmotnosti pásu.

3. LEHKÝ CONTOUR DESIGN: Tento pás je navržen tak, aby podporovat vaše záda a zároveň poskytuje ty mobilitu provádět více cvičení. Nejen, že můžete Bodybuild pomocí vzpírání pás, ale to je ideální pro cvičení, jako je Zadní Dřepy, Posilovač Čistí, Tah, Čisté a Trhne, Režijní Dřepy a mnohem více.

4. Bolesti BŘICHA A DOLNÍ části ZAD PODPORU: na Rozdíl od kožený opasek s předem stanoveným souborem otvory, hák a smyčky podporu popruh dává možnost upravit těsnost pro požadovaný komfort a podporu potřebnou pro nohu a základní pohyby těla.

Štítky: jack komando nůž, butterfli nůž, tacx, kožené trenér, svalů pánevního dna trenér, powerpunch odpor trenér, lano trainer torneo, putt trenér, krk simulátor, glan trenér.

Původ KN(Původu)
Použitelné Lidí Dospělé
Číslo Modelu KC19120101
Materiál EVA,Spandex

Napsat svou recenzi!

Vzpírání Pásu Fitness Gym Powerlifting Pás Podporu Ortéza Sportovní Kulturistika Zpět Bederní Chránič Pasu Trenér

Napsat svou recenzi!

Související produkty