CS5.7mm Silikonové TĚSNICÍ KROUŽEK OD 155/160/165/170/175/180*5,7 mm 10PCS O-Kroužek VMQ Těsnění Tloušťka 5,7 mm ORing Bílá Červená Guma

Nové

184.64 Kč

O-kroužek Těsnění Zásady

O-kroužky jsou bi-directional těsnění, kruhový tvar a průřez. O-kroužky jsou obecně vyroben z pružného materiálu, ale mohou být vyrobeny z jiných materiálů, jako je PTFE, nebo kov. O-kroužek těsnění prostřednictvím deformace těsnění materiál o instalaci a mediální tlak, aby uzavřít mezeru mezi páření komponenty. Vyšší systém tlaku může dojít k deformaci přes propast, známý jako vytlačování, což vede k selhání těsnění. Výběr těžší, materiál těsnění nebo instalaci kroužků na podporu O-kroužek může zmírnit tento problém.

Způsob provozu

O-Kroužky jsou dvojčinný sealingelements. Inital efektu,který působí v aradialora xial směru v závislosti na instalaci, dává O-Kroužek jeho počáteční těsnicí schopnosti.Tyto síly jsou umístěny v systému tlak na vytvoření celková uzavírací síla, která zvyšuje jako systeme tlak zvyšuje (Obrázek 2). Pod tlakem, O-Kroužek se chová v asimilar cestu do kapaliny s vysokým povrchovým napětím. Tlak je přenášen rovnoměrně do všech směrů.

VMQ (Silikonový Kroužek):

Má dobré elektrické izolační vlastnosti. Pevnost v tahu je horší než široká guma a ne olej-odolný, silikonový teplotně odolný rozsah teploty:-43~210℃, nejvýraznější výhodou je, že má vynikající vysoká teplotní odolnost, anti-statické vlastnosti.

Aplikace

O-Kroužek se používá převážně pro statické aplikace těsnění: - Jako aradial statické těsnění, např. pro pouzdra, kryty, potrubí, válce - Jako axiální statické těsnění, např. pro příruby, desky, čepice. O-Kroužky v dynamické aplikace se doporučuje pouze pro střední provozní podmínky.Jsou omezeny rychlostí a tlaku, proti které jsou na těsnění: - Forlow povinnost utěsnění reciprocatingpistons, tyče, válečky, atd. - Pro utěsnění slowlypivoting,r otating nebo spirálové pohyby na hřídele, vřetena,otočné převodovka leadthroughs, atd.

Štítky: těsnění gumové, o-kroužek, akira tisk, o kroužek gumové, lai, o-kroužek 28, silikon těsnění kroužek, 4mm olejové těsnění, silikonové pásky prsten, kovové těsnění.

Číslo Modelu Tloušťka 5.7x155/160/165/170/175/180/185/190/195/200 mm
Standardní nebo Nestandardní STANDARDNÍ
Značka FUSHI
Materiál Silicon
Tvar Kroužek Těsnění

Napsat svou recenzi!

CS5.7mm Silikonové TĚSNICÍ KROUŽEK OD 155/160/165/170/175/180*5,7 mm 10PCS O-Kroužek VMQ Těsnění Tloušťka 5,7 mm ORing Bílá Červená Guma

Napsat svou recenzi!

Související produkty