Falešné bříško silikonové těhotné břicho dítě bump crossdresser falešné těhotenství Umělé Falešné Silikonové Břicho Břicho Břicho

Nové

1 561.95 Kč

Poznámka: u produktů nad 2 kg, logistika POUŽÍVÁ UPS Zrychlené nebo ARAMEX

Vlastnosti: 1. Silikonové břicho je vyroben ze 100% lékařského silikonu a vysoce kvalitní. 2. Falešné břicho je život-jako hmotnost a cítit se jako skutečný těhotná. 3. Realistické, neviditelné, měkké a bezpečnost. 4. Silikonové Břicho drží podvazkové kalhoty, neviditelné a pohodlné. 5. Na podvazkové kalhoty má vysokou pružnost. 6. Bezpečnost na jedno použití a snadné čištění prát pouze v ruce. Obsah balení: 1x silikonové umělé břicho, 1x podvazkové kalhoty Poznámka:: 1. Velikost: Vzhledem k různým měření, přijměte prosím 1~3 cm chyb .

2. Hmotnost: Jako všechny silikonové prsa jsou vyrobeny ruce, prosím přijměte 10~300 gramů rozdíl .

3. Barva: Různé počítačové obrazovce můžete zobrazit různé barvy, i když je to stejné barvy. Tak, prosím, dovolte rozumné barevný rozdíl . Položka je dodáván tajně. Nikdo nemohl vědět, co je uvnitř.

MODEL SHOW

MĚKKÝ A REALISTICKÝ SHOW

Štítky: falešné těhotenství, falešné těhotenské břicho, těhotná falešný taška, břicho křemíku, máma falešné zlato, velké falešné těhotné břicho, těhotné břicho falešné silikonové, cross šaty let, prsa silikon, falešné prsa.

Číslo Položky BDZ01
Typ Položky Formu Prsu
barva barva kůže
Materiál Tekutý Silikon
Sexuálně Sugestivní No
Obscénní Obrázek No
Styl detaily Falešné břicho s páskem, kalhoty
Značka NoEnName_Null
Tloušťka zahušťování

Napsat svou recenzi!

Falešné bříško silikonové těhotné břicho dítě bump crossdresser falešné těhotenství Umělé Falešné Silikonové Břicho Břicho Břicho

Napsat svou recenzi!

Související produkty