Nový design glitter ok africké krajky tkaniny 2020 Vysoce kvalitní krajky, flitry francouzské tylové krajky tkaniny pro šaty party TS9285

Nové

1 876.22 Kč

http://Koronavirusvcr.cz/store/1292764

Vezměte prosím na vědomí, že barva tkaniny na fotografiích mohou být různé v různých světelných podmínkách a mohou se lišit v závislosti na obrazovce/monitoru.

Můžete položit jakékoli otázky týkající se podrobnosti o produktu prostřednictvím zaslání zprávy prostřednictvím AliExepress střediska zpráv nebo Trademanager, Whatsapp je také v POŘÁDKU. A budeme odpovědět, jakmile je to možné!

Pokud chcete platit přes ně, prosím, laskavě kontaktujte nás pro podrobnosti.

Poskytování

Název dopravce: DHL

Odhadovaný Čas (z Číny do USA): 2-5 dnů

Sledování Služby: www.dhl.com

1. Připravíme zboží do 2 dnů po zaplacení je dokončena.

2. Můžete mít povinnost platit cla účtován vaší zemi, pokud jsou potřeba.

3. Pokud chcete vědět, nejnovější informace o dopravě, může nás kontaktovat ihned.

Zpětná vazba

Prosím, dejte nám vaše 5-hvězdičkový zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkty. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás pro případné nevyhovující. Budeme se snažit v našich silách, k vyřešení sporu. Děkuji vám za vaše pochopení a spolupráci.

Štítky: krajka flitr, africké krajky, poslední africké tkaničky 2020 vysoce kvalitní švýcarské, africké tkaniny tisk, ankara tkaniny, tkanina velveteen, africké krajky tkaniny, smaragdové tkaniny, 2020 africké 3d krajky tkaniny vysoké kvality, 2020 africké krajky tkaniny.

Značka NXBF NANXUAN VZESTUPU MÓDA
Příležitosti Důležité Příležitosti

Napsat svou recenzi!

Nový design glitter ok africké krajky tkaniny 2020 Vysoce kvalitní krajky, flitry francouzské tylové krajky tkaniny pro šaty party TS9285

Napsat svou recenzi!

Související produkty