Screechers divokém výbuchu vyletí transformace samolepky robot auto anime, akční figurky hunter zachytit čip oplatky děti chlapci dívka hračky

Nové

310.43 Kč

screechers divokou burst speed flying deformace auta, akční figurky zachytit oplatky 360° převrátí transformace auta pro děti hračky hračky Shrnutí: Deformovatelné Auto Hračky(v Kombinaci kontinuální flip série) Tato řada produktů může být v kombinaci s kombinaci vyhození série Materiál: ABS Velikost: viz podrobnosti

Balení: originální krabice/bez krabice (pro kupující, aby si vybrat) Opatření: nebezpečí udušení - obsahuje malé části, není vhodné pro děti do 3 let. Klíčové body: Tam jsou vždy kupující se ptát, Proč hračky bez krabice ? Prodávající zopakoval: "ne box' pochází z "originální krabice" produktu, je to jen, aby se kupující s více cenově dostupné volby~ Pokud jste dárek, vyberte si prosím koupit v originální krabici~

Od prodávajícího:

Náhodné setkání jsou vždy na začátku krásný příběh, Děkuji vám za vaši přízeň!

Budeme usilovat o to, poskytovat vysoce kvalitní a bezpečné výrobky pro vás.

Možná, že tam bude špatné epizody děje občas. Doufám, že se můžete, kontaktujte nás v čase. Komunikace je dobrý způsob, jak řešit problémy.

Pokud nemáte problém s produkty, doufáme, že si můžete dát pozitivní zpětnou vazbu ( 5 Hvězd ), vaše podpora je hnací silou našeho růstu! Ještě jednou děkuji a přeji vám štěstí~! Nákup Pokyny:

Ruští přátelé věnovat pozornost: prosím, vyplňte příjemce 's celé jméno, když si místo pořadí, vzhledem k politice ruské Post Office, jinak vás pravděpodobně nemůže přijímat zásilky úspěšně.

Prosím, nabídněte nám vaše podrobné adresu, telefonní číslo a psč, a ujistěte se, že jsou správné. Nejsme odpovědní za nedoručení způsobené tím, že klient nebude poskytovat správné informace o příjemci, když místo pořadí.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně. prodávající není odpovědný dovozního cla, kupující je odpovědný za to. Jakýkoli spor způsobil tím, že to je nesmyslné. O Doprava:

90% objednávek použití Koronavirusvcr.cz standardní poštovné . Doba přepravy se řídí časem slíbil logistický provider!

Pokud nějaké vyšší moci faktory vedou ke zpoždění, prosím, kontaktujte nás prodloužit termín dodání pro vás, (vyšší moci faktory zahrnují, ale nejsou omezeny na:Místní počasí, přírodní katastrofy, místní politické faktory, celní kontrola,Sociální nepokoje a války)

Pokud zvolíte "s původní krabici",V procesu logistiky přepravy, nemůžeme zaručit, že krabice je neporušená. ( Násilné doprava vždy existuje, které je mimo kontrolu prodávajícího )

Štítky: robot, hunter x, transformovat, dict screechers, robot hračka, chip dale plyš, humanoid, optimus prime hračky, monster hunter údaje, kočka robot hračka.

Tím, Že Animace Zdroj Čína
Mfg Pořadové Číslo robot
Věkové Rozmezí > 6 let
Komoditní Atribut Hotové Výrobky
Dokončení Stupeň Hotové Výrobky
Rozměry M
Typ Položky Model
Varování no
Verze Typ Druhé Vydání
Loutky Typ Mechanické Zvíře
Velikost S
Materiál ABS
Originální Balení Ano
Voják Příslušenství Voják Hotový Výrobek
Téma Roboty
Stupnice 1/72
stav In-Stock Položky
Původ KN(Původu)
Dálkové Ovládání No
Číslo Modelu Výbuch auta deformace robot
Pohlaví Unisex

Napsat svou recenzi!

Screechers divokém výbuchu vyletí transformace samolepky robot auto anime, akční figurky hunter zachytit čip oplatky děti chlapci dívka hračky

Napsat svou recenzi!

Související produkty