SNK Samurai 5 her SNK Vozík MVS Kazeta Neo Geo Jamma Multi Herní Kazety Multigame PCB deska

Nové

2 196.03 Kč

2020 Nové produkty Samurai shodown v perfektní kazeta pro MVS arkádové stroje s ne upravený původní NEOGEO MVS

MVS jednu kartu Samuraje Duše 5 IDEÁLNÍ verze (samurai shodown v perfektní)

Úvod úvod:

Vhodné pro MVS arkádové stroje, produktu shell je vyroben z ABS průsvitného materiálu a uvnitř je plně integrovaný čip ponoření zlaté desky.

Náklad:

Nabízíme dopravu zdarma všechny naše objednávky bude dát sledování Ne. na ebay, aby zajistily, že všichni naši zákazníci mohou obdržet balíček , můžete sledovat informace o balíčku několik dní poté, balíčky odeslány. Pokud 2 express výše nemůže dorazil ve vaší zemi / oblasti,nebo balík velikost je nad limit, nebo potřebujete rychlejší dopravu, jen být volný, aby kontaktujte nás, budeme rádi pomůžeme.

O nás:

RETROSPEKTIVY:

Jsme továrna ,jsme podporu vlastní a velkoobchodní prodej našich produktů ,pls kontaktujte nás, pokud máte zájem v nich !!!

jsme si vědomi toho, že jazyk je velkou překážkou, když jde o jednání s Čínskými prodejci a proto můžeme vás ujistit, že Jste jako zákazník vždy bude číslo 1 pro nás, a my vám čímž vám poskytne plynně anglicky. Nějaké otázky? Prosím, zeptejte se. Naším úkolem je poskytnout vám dobré služby! Poslední, ale ne nejméně. Víme, co prodáváme. Jsme nejsou vaše průměrné množství než na kvalitu prodejce, ale spíše jsme prioritate naše produkty tak, aby Vás jako zákazníka získat dobrý produkt, místo toho, levné krámy. Pls sledovat naše sakuraspot.com pro nejnovější zprávy, Děkuji vám za všechnu podporu!

Upozornění:

Nechceme prodávat, ani se neschvaluje prodej nelegální, pirátské nebo pašoval software jakýmkoli způsobem, tvar nebo podobné. Věříme ve férové tržní a proto jsme velmi přísné, když se přijde na to, co jsme vlastně prodává a i když můžete být schopni používat určitý software, který by mohl být potenciálně kompatibilní s některou z našich produktů, VŽDY je musíte na vlastní zodpovědnost zkontrolovat některých zákonů jurisdikce, že žijete v. Nebereme žádnou odpovědnost za to, co děláte poté, co jste si koupili některý z našich produktů. Stejně jako zapalovač může zapálit svíčku, to by mohlo také být schopen na světlo i jiné věci. To je naše zásada jako společnost a jsme hrdí na to, že postoj, protože věříme, že na volném trhu ve světě, kde lidé respektují duševní vlastnictví. Děkuji.

Štítky: aes neo geo, neogeo pocket, neo geo mvs, jamma multi hra pcb, casino hry, cbox, neo geo snk hry, arcad, neogeo x, neo geo držet.

Typ Coin Pusher
Plug Typ EU Plug
Číslo Modelu 520
Věk >3 Roky
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

SNK Samurai 5 her SNK Vozík MVS Kazeta Neo Geo Jamma Multi Herní Kazety Multigame PCB deska

Napsat svou recenzi!

Související produkty