GFSK 433Mhz Bezdrátový PIR Detektor Pohybu Zloděj pro Domácí Alarm Systém Smart Home Pohybu Snímače S Baterií Anti-theft

Nové

511.48 Kč

Poznámka: Tento detektor je bezdrátový alarm panel pro GFSK a není kompatibilní s EV1527 a 2262 produkty Detektor Pohybu, Když je detekován pohyb v domácnosti, snímač vyšle signál do hostitele, hostitel okamžitě zavolat nebo poslat SMS informovat vlastníka.Ve stejné době, poplach na místě.Má nižší spotřebu energie, vyšší bezpečnost a silnější anti-interference schopnost.Snadná instalace bez použití nářadí.Držáky na rozích místnosti nebo ploché stěny.nejdůležitější připomínka sítě modulační metodu Dveře&Okno snímače je "GFSK", frekvence: 433MHz.Vezměte prosím na vědomí, že tento Dveřní senzor nelze použít samostatně, může být použit pouze s alarm host s stejné síti metoda modulace (GFSK,433MHz).

Pokud potřebujete koupit GFSK alarm hostitele, můžete kliknout na obrázek pro vstup do nákupu.

Tamper alarm spotřeba elektrické energie tento Detektor Pohybu je velmi nízká, a po připojení hostitele, můžete zkontrolovat zbývající energii z aplikace APP.Přístroj podporuje vlastní pojmenování.Výhody použití GFSK sítě modulace: 1. Obousměrný přenos, přesně znát stav a zbývající energie detektoru; EV1527 produkty jsou jednosměrný přenos, nelze zjistit stav a zbývající energie detektor 2. GFSK šifrování dat není snadné být ukradené; EV1527 produkty nejsou šifrována a data jsou snadno ukradeny 3. Nízká spotřeba energie GFSK výrazně prodlužuje pohotovostní dobu; spotřeba energie EV1527 produktů je o 50% vyšší než GFSK 4.GFSK je 100 krát přenosové rychlosti EV1527 výrobků 5. V poměrně drsném prostředí, GFSK může posílat poplachové informace úplně, ale EV1527 produkty ztratí informace o alarmu, Pokud budete potřebovat bezpečnější, zabezpečovací zařízení, je nanejvýš správné, aby si vybrat GFSK produkty.

Výrobky skutečnou show

Zásilka

•Doprava zdarma pouze znamená, doprava zdarma náklady, neberte žádné responsilbe nějaké jiné vlastní daně. •Přepravní proces je dokončen do logistické společnosti.Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 60-90 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilky a odpovědět vám co nejdříve.Naším cílem je spokojenost zákazníka!Záruka •1 rok záruka výměny. •Jsme přínosem pro všechny položky prodej.Pokud potřebujete pomoci a mít jakékoliv další otázky , prosím, neváhejte nás kontaktovat pomocí zprávy .Zpětná vazba: •Pozitivní zpětnou vazbu a všech 5 hvězdičky jsou pro nás důležité, které nás povzbuzují, aby dělat lépe a podporu nejlepší služby a dobrý produkt pro všechny klienty .Díky předem za vás odchodu pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězd. •Prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu a nízké skóre, protože to nebude řešit problémy.Prosím, dejte nám příležitost službu, kterou znovu .Díky za vaši návštěvu a vítejte na nás navštívit znovu!

Štítky: pohybové čidlo 220w, alarm secur, detektor pohybu, PIR Spínač, snímač pohybu světla, zigbee, heiman zigbee snímače pohybu, ir senzor, zabezpečovací systém tuya, mini snímače pohybu.

Způsob instalace Zavěšení Na Zeď
Použití Teplota -10°C~55°C
Pracovní Napětí DC 3V (AA 1.5 V LR6 baterie *2)
Původ KN(Původu)
Platí pro zloděj alarm systém
Typy PIR Detektor Pohybu
Emisní Frekvence 433.2 MHz, 433.9 MHz, 434.4 MHz
Značka awaywar
Číslo Modelu MF005
Síť modulace metoda GFSK

Napsat svou recenzi!

GFSK 433Mhz Bezdrátový PIR Detektor Pohybu Zloděj pro Domácí Alarm Systém Smart Home Pohybu Snímače S Baterií Anti-theft

Napsat svou recenzi!

Související produkty