VRDIOS Kůže BDSM Fetiš Sex, Bič, Otrok, Děvka, Děvka SM Srdce Bičovat Výprask Pádlo Biče Sexuální Hračky Pro Dospělé Cosplay Škoda, Hra

Nové

94.45 Kč

VRDIOS BDSM/SM Sex Nastavit Erotické Hračky pro Dospělé Hry, Sex Shop

Funkce

Materiál: Měkká Kůže Styl: 1. Flirtování BDSM Příslušenství vhodné pro Sexy spodní Prádlo. 2. Dospělý Sex Hračky pro Ženy/Muže/Páry/Gay VRDIOS BDSM Bič může zvýšit zábavu a emoce pro páry.Nejlepší dárky pro svého milence

Vážený Zákazníku

Naše BDSM Sex Biče jsou 100% zbrusu nové, funkční a pečlivě zkontrolovat před odesláním ven.Trváme na poskytování Vysoce Kvalitní produkt a nejlepší služby zákazníkům.Objednat nyní s důvěrou!

O Balíčku

Č. název výrobku v balení!V zájmu ochrany vašeho soukromí, budeme pack balíček diskrétně.Garantujeme poslat své produkty v bezpečném stavu.

O Zásilce

Budeme odeslat objednávku do 3-5 pracovních dnů.Dodací lhůty se liší podle různých zemí a bude ovlivněna tím, počasí, svátky a tak dále.Pokud nechcete přijímat objednávky v rámci odhadovaný čas, prosím, kontaktujte nás.

O Pracovní Době

Vzhledem k odlišné pracovní době v každé zemi, tam bude zpoždění v komunikaci, ale zprávy budou odpověděl do jednoho pracovního dne.Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně produktu, prosím neváhejte nás kontaktovat.Snažíme se poskytnout vám Nejlepší Služby Zákazníkům.

Zpětná vazba

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá.Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky: spank výprask, moje sexuální hračky, děvka ženy, bdsm hračky, královna rýč, děvko prosím, bimbo holka děvka, srdeční bič, naplácat, kožený bič.

keyword5 Dospělé hry Erotické Doplňky, Dospělý sex hračka
Číslo Modelu sex bič
keyword1 bič sex, bič, bdsm bič, Výprask, výprask
keyword3 Otrok, Flirtování, Sex hry Sex výrobky
keyword2 pádlo, bdsm, bdsm pádlo sex pádlo flogger
Typ Položky Příslušenství Sada
Pohlaví ŽENY
keyword6 Bdsm Otroctví Omezení Sexuální hračky pro ženy, Sex hračky pro páry
keyword4 Sex Příslušenství Exotické Doplňky, Exotické, sex hračky, sex shop, sexy shop

Napsat svou recenzi!

VRDIOS Kůže BDSM Fetiš Sex, Bič, Otrok, Děvka, Děvka SM Srdce Bičovat Výprask Pádlo Biče Sexuální Hračky Pro Dospělé Cosplay Škoda, Hra

Napsat svou recenzi!

Související produkty