1.5 M Optický Pigtail, 12 core , LC, Multimode, 50/125, 10 Vystoupení, OM3

Nové

111.93 Kč

1.5 M Optický Pigtail, 12 core , LC, Multimode, 50/125, 10 Vystoupení, OM3

Aplikace

1. CATV

2. Aktivní dvice ukončení

3. Telekomunikačních sítí

4. Metro

5. Místní Sítě(Lan)

6. Zpracování dat sítí

7. Zkušební Zařízení

8. Předpoklad instalace.

9. Wide Area Networks(Wan) Funkce

1.Nízký vložný útlum a zadní reflexe ztráty

2.Dobrý echangeability

3.Dobrá Trvanlivost

4.Vysoká teplotní stabilita.

5.Standard: Telcordia GR-326-CORE

Specifikace

Režim

SM

MM

Polština

UPC

APC

PC

Průchozí Útlum

Typické ≤0.2 dB

Maximální ≤0,3 dB

≤0.25 dB

Návrat Ztráta

≥50dB

≥65dB

≥35dB

Zaměnitelnost

≤0.2 dB

Opakovatelnost

≤0,1 dB

Trvanlivost

≤0.2 dB (1000 krát páření)

Pevnost V Tahu Pevnost

> 10kg

Teplota

≤0.2 dB (-40+85 udržet 100 hodin)

Vlhkost

≤0.2 dB (+25+65 93 R. H. 100 hodin)

Informace Pro Objednání

Boot

Konektor

Vlákno Typ

Kabel číslo

Objímka

Délka

Barva

0,9 mm

2,0 mm

3.0 mm

FC

LC

SC

ST

MU

D4

MTRJ

MPO

DIN

E2000

9/125um SM

50/125um MM

62.5/125um MM

OM3

OM4

Simplex

Duplex

Multi-vlákno

Stuha

PC

APC

UPC

1m

2m

3m

4m

5m

......

Vlastní

Aqua

Černá

Biege

Modrá

Šedá

Oranžová

Bílá

Žlutá

Štítky: apc sc, vlákno pigtail 12, rtl8192eu, tp link usb, přizpůsobit wifi, apc konektor, žena wifi pigtail, patch kabel om3, 500mw router, ethernet powerline.

Kompatibilní TP-link
Značka AUA
Velikost 10x10x10
Záruka 1 Rok
Vlákno Typ Single Mode
Certifikace CE
Původ KN(Původu)
Položka Délka 1m
Číslo Modelu 12 základní Optické Vlákno Pigtail
Pigtail aplikace FTTB FTTH FTTX Sítě
Typ Konektoru SC/APC

Napsat svou recenzi!

1.5 M Optický Pigtail, 12 core , LC, Multimode, 50/125, 10 Vystoupení, OM3

Napsat svou recenzi!

Související produkty