DIY Mini Hudební Teslův transformátor Plasma Speaker Vědy Experimentální Technologie Elektronických Malé Produkce

Nové

112.36 Kč

modname=ckeditor

Plazmatické roh reproduktor: princip je vzduch arc excitace vibrací vzduchu plazma generované zvukové nové koncepce reproduktor můžete připojit mobilní telefon, MP3, počítač, audio vstup, mini Tesla arc plasma speaker zkušenosti ve srovnání s tradiční HF audio reproduktor je lepší, ale ve srovnání s elektrický spark plasma arc reproduktor má dobrý zvuk kvalitní, stabilní a bezpečné, můžete hrát jakoukoli hudbu, bez uzemnění, snadné použití; není pochyb o tom, mohou být použity jako nový člen rodiny audio přehrávač! Bezdrátový přenos zásadě S cívkou na obou koncích dvou konců LED, v blízkosti odpalovací zařízení, LED bude svítit, princip je rezonanční bezdrátový přenos. Princip zářivky: Tesla cívku sekundární vysoká intenzita elektromagnetické vlny, když inertního plynu uvnitř trubice ionizační pod vysokým tlakem, tvorba plynu vodivosti proudu, plynu ion pohybu mezi atom rtuti kolize nadále poskytovat rtuti atomovou energii, jaderná elektronické vždy atomy rtuti z nízké oběžné dráhy přechodu na oběžnou dráhu, po jádro elektronické atomy rtuti s vysokou energetickou spontánně z vysokého na nízké oběžné dráze sledovat přechody, ve formě fotonu uvolnění energie, ve stejné době jako generální linii charakteristickou atomární rtuť je nejvíce koncentrované oblasti, v ultrafialové, vydáno atom rtuti photon převážně v ultrafialové oblasti, bílé světlo generované mezi tyto vysoké energie ultrafialového záření a fluorescenční prášek v dopadu (nebo jiné světlé barvy, v závislosti na fosforový barvy).

Záležitosti vyžadující pozornost:

1, výrobek je bezpečný, síla není vysoká, ne kvůli poranění elektrickým šokem, ale nedotýkejte se horní části oblouku cívky, tam bude pocit pálení.

2, po dlouhou dobu, prosím, nedotýkejte se chladiče, teplota je velmi vysoká, a to zejména použití 24V vysoké napětí topení obrovské, zrušil ventilátor rozhraní, pokud je to nutné, doplňte chladicí ventilátor.

3, se nedoporučuje v Tesla coil při práci těla nebo jiných objektů v blízkosti cívky, cívky straně půl metru prázdnou ani jiné předměty, protože jiné objekty jako dobré vodítko pro tvorbu dobré zkušenosti z cívky smyčky cívky, absorpce energie, Tesla cívky, pak se ukazuje, horší nebo není schopen prokázat! Vezměte prosím na vědomí, že;

4, nedávejte telefon, MP3 a další elektronické vybavení v blízkosti cívky nebo cívky bude v rozporu s vysokofrekvenční magnetické pole, takže telefon, MP3 a další zařízení, selhání, nebo dokonce poškození!

Štítky: tesla cívka zapalovač, tesla coil zapalovače arc, 200w vřetena, tesla cívku svíčky, tesla coil kapely, cívky tesla, hudební studio, licence software, tesla coil lehčí práci, tesla cívky 12 hudby.

Certifikace CE

Napsat svou recenzi!

DIY Mini Hudební Teslův transformátor Plasma Speaker Vědy Experimentální Technologie Elektronických Malé Produkce

Napsat svou recenzi!

Související produkty