Tilta Tiltaing Mini Matný Box pro digitální ZRCADLOVKY, mirrorless fotoaparáty FF T06 Nové MINI Follow Focus Motor Tilta Jádro-N Nano pro Fotoaparát

Nové

2 131.22 Kč

Laskavě připomeňte:

Tento produkt T06 Zaměření máme to instock,vítejte, aby se objednávky,pak můžeme zařídit rychle

Díky za vaši podporu.

Mini Follow Focus je vyroben jako jediná jednotka s možností nastavit jeden prut upevnění, aby se vešly všechny velikosti cine objektiv nebo fotografický objektiv. Na jeden prut přílohu připojí k jakékoliv standardní 15mm rail.

Zaměření volant nabízí otáčení o 360 stupňů, s nastavitelnou těžko zastaví. Zaměření kola má také tekutiny tlumící systém, který pomáhá s přesným zaměřením. Značení disk je odnímatelný a může být označen a vyčistit pro opakované použití.

Sada obsahuje Mini Postupujte podle Zaměření, Zip Kravatu, Postupujte podle Zaměření Kroužku, 15mm jeden prut přílohu, dva allen klíče, 15x100mm černá hliníková tyč a přenosné pouzdro.

Pro objektivy s různými hřišti, ozubená kola, nabízíme různé zaměření gear příloh.

Balení Seznam:

(1) Hard Shell Pouzdro

(1) Nastavitelné Rameno pro Mini Follow Focus

(1) Fotografický Objektiv Postupujte Podle Zaměření Adaptér

(1) Mini Follow Focus Tělo

(1) Mini Následovat Zaměřit Označení Disku

(1) 0,8 m Rozteč Postupujte podle Zaměření Zařízení

(2) Těžké Zastavit Šrouby

(1) Tiltaing 15mm Spodní Jeden Prut Držák

(1) 15x100mm Černá Hliníková Tyč

(2) Allen Klíč Nástroj

(1) Ruční

MINI MATNÝ BOX:

Mini matný box je lehké a cenově dostupné řešení pro filmaře pomocí DSLR a mirrorless styl kamery. Mini Matný Box váží pouhých 140g (4.9 oz) a může pomoci zabránit spalování a poskytuje dodatečnou ochranu pro váš objektiv. Mini Matný Box má francouzská vlajka s 180 stupňů pokrytí.

1/4-20 a 3/8-16 montážní body a studené boty držáky poskytují montážní body pro veškeré příslušenství včetně LED světla nebo mikrofony. Sada také obsahuje 15 mm matný box podpora, která se váže k spodní části matný box, zajištění objektivu v místě poskytnout objektiv stabilitu. (nepodporuje teleskopické přední prvek čočky).

Přínos tohoto matné krabici jsou dvě možnosti filtru. Přední matný box poskytuje slot pro všechny standardní 4×5.65 filtr.

Šroub na filtry mohou být připojeny k adaptéru kroužky přes vnitřní řezání závitů, které odpovídají každý adaptér kroužek průměr. Adaptér kroužek je připevněn k objektivu, můžete klip na vašem matný rámeček a pak aplikovat své šroub na filtru.

Sada obsahuje Mini Matný Box, francouzská vlajka, a čtyři Adaptér kroužky (82mm, 77 mm, 67 mm a 72 mm). Nabízíme také další adaptér kroužky v nestandardní velikosti (52mm, 55mm, 58mm, 62mm, 85mm), stejně jako cine verze adaptér kroužky (80mm a 85mm). Základní Verze obsah Balení: (1) Mini Matný Box Tělo (1) Mini Matný Box z Uhlíkových Vláken Horní Vlajky (1) 67mm Adaptér Kroužek (1) 72 mm Adaptér Kroužek (1) 77 mm Adaptér Kroužek (1) 82mm Adaptér Kroužek Standardní Verze obsah Balení: (1) Mini Matný Box Tělo (1) Mini Matný Box z Uhlíkových Vláken Horní Vlajky (1) Tiltaing Jeden Spodní Držák Tyče (1) 15x100mm Černá Hliníková Tyč (2) Imbusový Klíč Nástroje (1) Mini Matný Box Jeden Prut Systém Podpory (1) 67mm Adaptér Kroužek (1) 72 mm Adaptér Kroužek (1) 77 mm Adaptér Kroužek (1) 82mm Adaptér Kroužek

Štítky: fotoaparát mirrorless, moomin, tkanina tilta bmpcc, atem, fotoaparát nikon matný box, dji ronin s, třmen folow focus, jádro m, matte box, bmpcc.

Značka TILTA
Původ KN(Původu)
Balíček Ano

Napsat svou recenzi!

Tilta Tiltaing Mini Matný Box pro digitální ZRCADLOVKY, mirrorless fotoaparáty FF T06 Nové MINI Follow Focus Motor Tilta Jádro-N Nano pro Fotoaparát

Napsat svou recenzi!

Související produkty